Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu

Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu Źródło: .

Polsat przekazał szokujące wieści ze wschodu kraju. to, co ratownicy znaleźli w rzece, wszystkim zmroziło krew w żyłach. Trwa śledztwo w sprawie przerażającego odkrycia.

Polsat przekazał mrożące krew w żyłach informacje ze wschodu Polski. Trwa śledztwo w sprawie przerażającego znaleziska, które z jednej z rzek wydobyli lokalni ratownicy. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, nad sprawą pracują odpowiednie służby. Trwa ustalanie szczegółów tragicznego zdarzenia.

Polsat przekazał porażające informacje

Media obiegły informacje o przerażającym znalezisku w jednej z rzek na wschodzie kraju. Ratownicy wyłowili z Krzny ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej jest to radny z Terespola, który zaginął niecały tydzień temu.

- Wszystkie okoliczności odnalezienia ciała wskazują na to, że jest to zaginiony Tomasz Sylwesiuk. Rodzina dokonała wstępnej identyfikacji zwłok. Tożsamość mężczyzny ostatecznie potwierdzą badania - przekazała Polsatnews.pl podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z komendy policji w Białej Podlaskiej.

Wcześniej z tej samej rzeki wyłowiono samochód zaginionego mężczyzny. W pojeździe znaleziono dokumenty należące do Tomasza Sylwesiuka i pas z nabojami. Prawdopodobnie do tragicznego zatonięcia doszło w czasie wypadu mężczyzny na polowanie. Ostatni raz rodzina widziała go żywego tuż przed wyjazdem do lasu. Wystający z wody dach pojazdu zauważyła przypadkowa osoba.

- Policja pod nadzorem prokuratora będzie ustalała okoliczności jego śmierci. Dopiero po zakończeniu śledztwa będzie można mówić o możliwych scenariuszach - poinformowała Salczyńska-Pyrchla.

Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W poszukiwania polityka zaangażowani byli policjanci, strażacy ochotniczy i zawodowi, leśnicy i strażnicy leśni oraz bliscy i wolontariusze. Używano kamer termowizyjnych oraz dronów, skorzystano również z pomocy psa tropiącego. Po znalezieniu wraku w rzece do akcji włączyła się również ekipa nurków-ratowników z Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie.

- Nie możemy nigdzie znaleźć ojca, przeszukaliśmy już wszystko, nie mamy żadnego punktu zaczepienia - powiedziała "Wydarzeniom" córka mężczyzny, Monika Wasiluk.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Ciało mężczyzny wyłowiono w odległości około kilometra od zatopionego auta. Trwa śledztwo, które ma na celu ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia oraz przyczynę śmierci samorządowca.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Tajemniczy wirus rozprzestrzenia się. Pierwsze informacje o ofiarach śmiertelnych
    2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
    3. Mama usłyszała dziwne dźwięki z pokoju dziecka. Kiedy sprawdziła, co się dzieje, pożałowała, że nie zamknęła drzwi
    4. Do Franciszka Pieczki w "Czterech pancernych" wzdychały wszystkie Polki. Dziś świętuje 92. urodziny, wygląda niebywale
    5. Niepowetowana strata, smutne informacje. Nie żyje ulubieniec milionów

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News