Widzów Polsatu musiało zatkać. Romanowska na wizji mocno trzasnęła gwiazdora w intymną część ciała

Widzów Polsatu musiało zatkać. Romanowska na wizji mocno trzasnęła gwiazdora w intymną część ciała Źródło: YouTube/Polsat

Polsat kolejny raz zaskoczył swoich widzów, gdy podczas emisji "Tańca z gwiazdami" Elżbieta Romanowska na wizji złapała za intymną część ciała tancerza. Publiczność zgromadzoną w studio zatkało!

Polsat pokazał właśnie wszystkim widzom niecodzienną sytuację: jedna z uczestniczek programu złapała gwiazdora za intymną część ciała. Nikt nie spodziewał się, że ba wizji dojdzie do takich scen. Widzowie musieli być zszokowani, tak samo zresztą jak publiczność zgromadzona w studiu.

"Taniec z gwiazdami" w telewizji Polsat kolejny raz zaskakuje widzów

W półfinale "Tańca z gwiazdami" o zdobycie Kryształowej Kuli walczą już tylko trzy pary: Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Każde z nich ma ogromne szanse, by za dwa tygodnie zdobyć tytuł, uznanie i nagrodę główną. Podczas dzisiejszego odcinka emocje sięgnęły zenitu, a to za sprawą tańca, który do nie należał do najgrzeczniejszych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W nietypowym połączeniu, bo z gwiazdą z poprzednich edycji, wystąpili w parze Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Na parkiecie pojawiła się bowiem Elżbieta Romanowska. To dzięki niej para, która ma największe szanse na wygraną w programie, rozgrzała widzów, ale też wprawiła ich w zakłopotanie. 

Elżbieta Romanowska podczas tańca z Jackiem złapała go za intymną część ciała. W płomiennym charlestonie chwyciła pośladki tancerza, trzymając je przez dłużą chwilę. Następnie płynnie przeszli do tańca.

- Uczcie się, ja was potem sprawdzę! - żartowała na próbach Romanowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Jest niebezpiecznie, możliwe zagrożenie życia i zdrowia. Polsat przekazał alert dla czterech województw

Na żartach się nie skończyło, a gwiazda dokładnie sprawdziła nie tylko to, jak poszło tancerzom, ale i ciało Jacka Jeschkego. Za cały występ zgarnęli maksymalną liczbę punktów, dzięki czemu wysunęli się na prowadzenie w klasyfikacji. Już niebawem okaże się, czy złapanie Jeschkego za pośladki da parze udział w finale.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek budzi ogromne KONTROWERSJE. Polacy masowo zaskarżają go do sądów
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Wszyscy szukali jej przez kilka tygodni. Zaginiona nastolatka pojawiła się tysiące kilometrów za polską granicą
  5. W latach 90. wszyscy go kochali. Wylądował w szpitalu w koszmarnym stanie, przerażające zdjęcie

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News