Ratowniczka medyczna pokazała, co sąsiedzi zrobili z jej samochodem. Zostawili porażającą wiadomość, ręce opadają

Ratowniczka medyczna pokazała, co sąsiedzi zrobili z jej samochodem. Zostawili porażającą wiadomość, ręce opadają Źródło: Polsat/Luk Trans

Polsat pokazał przerażającą wiadomość, jaką dostała ratowniczka medyczna od swoich sąsiadów. Jednak sam list to nie jedyne, co ją spotkało. To, co zrobiono z jej samochodem, jest straszne. Do okropnych scen doszło w Łochowie.

Polsat poinformował o przerażającym wydarzeniu, które spotkało młodą ratowniczkę medyczną z Łochowa. Jej sąsiedzi dopuścili się okropnych czynów. Jej samochód został kompletnie zdewastowany, znalazła przy nim list. Gdy przeczytała, co było w nim napisane, była przerażona. Kobieta nie wie, jak będzie dalej wyglądało jej życie, o które poważnie zaczęła się obawiać.

Polsat poinformował o przerażającej napaści na ratowniczkę medyczną

Do ataku doszło w Łochowie, w miejscowości, w której mieszka młoda ratowniczka medyczna. Kobieta od roku pracuje w firmie Luk Trans, która zajmuje się transportem między szpitalami. Dotychczas nie spotkała się z wrogim nastawieniem sąsiadów, aż do niedzieli. O 8 rano kobieta odkryła, że jej samochód został zdewastowany. Sprawca pozostawił na przedniej szybie list. Słowa w nim zawarte są przerażające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Auto stało na parkingu w Łochowie tuż przed blokiem poszkodowanej kobiety. Na przednim siedzeniu leżała kurtka z napisem "Ratownik medyczny", prawdopodobnie to ona miała sprowokować atak. Nieznany sprawca rzucił w samochód płytą chodnikową, wskutek czego cała przednia szyba została wybita. Cały atak musiał zostać zaplanowany, ponieważ na przedniej szybie znalazł się uprzednio wydrukowany list z pogróżkami.

- Wyp*** z naszego osiedla, roznosisz tylko zarazę. Następnym razem spalimy samochód i mieszkanie. Musisz się wyprowadzić z naszego bloku - opublikował treść listu Polsat. Ratowniczka jest przerażona, obawia się o swoje zdrowie i życie. Na ten moment nie wiadomo, czy sprawca pozostawił na kartce swoje odciski palców. Dochodzenie w sprawie jest w toku.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone

2. Kaja Godek skierowana na kwarantannę. Twierdzi, że lekarze ją prześladują

Pobliski monitoring nie zarejestrował samego momentu zdarzenia, wiadomo jednak, że widać na nim osobę, która niesie płytę chodnikową. Sprawa została zgłoszona na policję, natomiast firma, do której należy samochód chce zorganizować zbiórkę na naprawę. Wstępny koszt to 1500 złotych. Niestety opisany przypadek to nie pierwsza próba ataku na osobę pracującą w służbie zdrowia. Niedawno Polsat informował również o pielęgniarce z Gliwic, której przebito opony w samochodzie oraz pomalowano go sprayem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  2. Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyła
  3. Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy
  4. Agnieszka Kaczorowska oprowadza po swoim nowym domu. Robi wrażenie
  5. Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw
  6. Niewyobrażalna tragedia. Ciało Polki znalezione na balkonie we Włoszech, porażające informacje dotarły do kraju

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News