Lincz na aktorze Polsatu. Pokazał swoje zakupy, fani nie zostawiają na nim suchej nitki

Lincz na aktorze Polsatu. Pokazał swoje zakupy, fani nie zostawiają na nim suchej nitki Źródło: facebook.com Przyjaciółki

Aktor stacji Polsat mocno naraził się fanom. Tak zaszedł im za skórę, że większość z nich nie omieszkała pozostawić pod zdjęciem długich komentarzy pełnych krytyki. Aktor kiedyś odzyska sympatię?

Gwiazda stacji Polsat rozwścieczyła swoich fanów. Komentarze mówią same za siebie, aktor zdecydowanie przesadził. Internauci są ze sobą zgodni, celebryta zdecydowanie przesadził.

Polsat podbudował jego grono fanów, które teraz zdecydowanie się uszczupli?

Aktor znany z "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" czy też z Rancza" opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z ogromnych zakupów. Widzimy tam Mikołaja Krawczyka pozującego w windzie przy stercie reklamówek pełnych produktów spożywczych i kilku zgrzewek. Podobnie jak niektórzy Polacy dał się ponieść szałowi zakupów i zrobił ogromne zapasy. Dodał do tego krótki tekst z życzeniami.

- Mądry jest ten co mądrze do życia podchodzi i nie popełnia trzeci raz błędu, który za drugim razem okazał się kolejnym fiaskiem. Mądry jest ten co nie fika i ignorancją się brzydzi. Mądry jest ten co chucha na zimne zdrowym oddechem. Mądrości Wam życzę i przezorności. Jesteśmy w kontakcie, który teraz jest w cenie już nie tylko z potrzeb społeczno ludzkich... - napisał na swoim Instagramie Mikołaj Krawczyk. I tym samym rozpętał prawdziwe piekło.

Aktor spodziewał się pochwał, otrzymał krytykę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani byli wściekli na kilka rzeczy - pisali o marnotrawstwie (wiele osób nie przeje tego, co zakupiło podczas nagłego impulsu), zwrócili uwagę na kilkanaście plastikowych reklamówek, które w tym przypadku mogłyby być całkowicie zbędne (choć sam aktor tłumaczył, że są biodegradowalne, a fani mogą nie wiedzieć, że zostały użyte już kilka razy) i nie byli zadowoleni, że aktor pchał się do sklepu z tysiącami innych osób. Mógł zamówić zakupy z dostawą do domu, co byłoby bezpieczniejsze. Ścisk, bliski kontakt z ludźmi, dotyk, ciepło, wilgotność - to wszystko tylko ułatwia koronawirusowi rozprzestrzenianie się.

Dzisiaj grzeje: 1. Szkoły zamknięte znacznie dłużej? Poznaliśmy konkretną datę

2. Doktor wyjaśnia, czy można teraz chodzić na spacery do parku, jeździć rowerem, itp. Nie ma już najmniejszych wątpliwości

- Oddychał Pan zdrowym oddechem w kilometrowych kolejkach? Czy specjalnie dla Pana otworzyli sklep i był Pan tam sam? Ciekawe ilu oszołomów, którzy wczoraj tłoczyli się w sklepach i przy kasach rozsiało tę zarazę dalej. Gdyby głupota mogła latać, to niebo dziś by było zakryte baranami bardziej niż chmurami w czasie nawałnicy - skomentowała internautka.

- Po 1. Mam nadzieje ze wszystko jest z długa data ważności i nie wyląduje jedzenie w koszu. Po 2. Tyle się mówi o plastiku, o byciu odpowiedzialnym za planetę... a widzę, że nadal niektórzy mają to gdzieś - skwitowała smutna kolejna kobieta.

- Przez takich jak Pan ceny jeszcze bardziej wzrosły, bo handlowcy wykorzystują sytuację. Już nie mówiąc, ile czasu wczoraj zmarnowałam w poszukiwaniu kilku podstawowych rzeczy, bo tacy jak Pan rzucili się na sklepy. Uważam takie zachowanie za aspołeczne i naprawdę dziwię się, że zamieścił Pan to zdjęcie. Wstyd - takich komentarzy również nie brakowało.

Fot. instagram.com/mikolaj_krawczyk_official/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus zdążył się już zmutować. Wytworzył się drugi szczep
  2. Nie żyje były mistrz Polski. Imponował techniką i elegancją w grze
  3. Popularny lek przeciwbólowy znacznie pogarsza przebieg koronawirusa. Minister zdrowia zaleca go zupełnie odstawić
  4. Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła już dłużej milczeć. Dobitna wiadomość, która nie pozostawia wątpliwości
  5. Po długiej chorobie zmarła 33-letnia Andżelika. Zrozpaczony mąż został sam z siedmiorgiem dzieci
  6. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News