Polsat informuje o potrąceniu kobiety
pixabay/wodnik
- 14 Grudnia 2019

Niestety nie przeżyła. Pilne doniesienia o tragedii w Krakowie

Polsat podał informację o tragedii, do której doszło dzisiaj w Krakowie. Pomimo reanimacji ofiara zmarła, trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku przez prokuraturę.

Polsat poinformował w dniu dzisiejszym o ogromnej tragedii, która dziś wydarzyła się w Krakowie. Ranna kobieta pomimo podjętej reanimacji zmarła. Przyczyny zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez prokuraturę i policję, sprawca był trzeźwy.

Polsat podaje szczegóły zdarzenia

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Kobierzyńskiej i Zachodniej w Krakowie. Kierujący samochodem osobowym potrącił przebiegającą przez jezdnię 70-letnią kobietę. Pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować, zmarła na miejscu.

Rosół, którą część mięsa wybraćUżywasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błądCzytaj dalej

Początkowo Polsat informował, że kobieta przebiegała w niedozwolonym miejscu. Informacje zostały podane na podstawie wypowiedzi Bartosza Izdebskiego z biura prasowego małopolskiej policji. Inne okoliczności podał natomiast Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, który poinformował, że do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Kobieta śpieszyła się na autobus

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

OkoWydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacjiCzytaj dalej

Według informacji, które przekazał Polsat, 70-latka przebiegała przez jezdnię w celu zdążenia na nadjeżdżający autobus. Do wypadku doszło ok. godziny 12:45. Według pierwszych relacji policji, był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Sprawa potrącenia jest obecnie wyjaśniana przez policję i prokuraturę, ale na ten moment brak tu znamion celowego działania ze strony kierowcy samochodu osobowego. Stróże prawa apelują do kierowców o większą uwagę na drodze i dostateczne przygotowanie auta do drogi. W tym okresie roku nagminne są sytuacje, gdy kierujący nie skrobią zaszronionych szyb lub jeżdżą z zaparowanymi. Natomiast piesi powinni upewniać się przed wejściem na przejście, że mogą bezpiecznie pokonać jezdnię. Zabronione jest również przebieganie przez nią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

KobietaKażda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczekCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News