Pilna akcja ratunkowa w polskiej miejscowości. Są ofiary

Pilna akcja ratunkowa w polskiej miejscowości. Są ofiary Źródło: .

Polsat przekazał informacje o strasznym wypadku na jednej z polskich autostrad. Zderzyło się kilka aut, nie zabrakło również rannych. Na miejscu od godziny 6:00 rano trwa intensywna akcja ratunkowa.

Polsat poinformował o poważnym utrudnieniu na A4. Kilka aut jest kompletnie rozbitych, na miejsce został zadysponowany również śmigłowiec LPR. Napływają informacje o rannych, policja kieruje na objazdy - sytuacja w województwie małopolskim jest poważna.

Polsat: poszkodowanych w wypadku jest 5 osób

14 grudnia około godziny 6:00 doszło do strasznego wypadku na autostradzie A4. Między węzłami Brzesko i Tarnów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz busa. W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 5 osób. Według nieoficjalnych źródeł może być to nawet 6 osób. Wiadomo, że 3 osoby zostały zabrane do szpitala, jedna została zabrana do Krakowa dzięki wezwanemu na miejsce helikopterowi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a kolejne dwie zostały przewiezione do szpitala w Tarnowie.

Policja będzie ustalać szczegóły i powody wypadku. Ustalono, że to jedno z aut osobowych zapoczątkowało karambol, wjeżdżając w busa, potem kolejne auto uderzyło w przewrócony już samochód.

- Na tył jadącego w kierunku Tarnowa busa najechał samochód osobowy. Bus się wywrócił na lewy pas, najechało na niego auto, sytuacja spowodowała całkowite zablokowanie autostrady w kierunku Tarnowa na 484 kilometrze - wytłumaczył asp. sztab. Paweł Klimek rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Policja apeluje i ostrzega przed porannymi warunkami na drogach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Autostrada A4 - 484 km kierunek Rzeszów (w. Brzesko - w. Tarnów-Mościce) - wypadek dwóch samochodów osobowych i busa. 5 osób zostało poszkodowanych. Na miejsce w akcji ratunkowej udaję się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - #Ratownik6. Wszystkie służby działają na miejscu zdarzenia. Droga w kierunku Rzeszowa całkowicie zablokowana. W kierunku Krakowa odbywa sie jednym pasem ruchu. Siły i środki: JRG Brzesko GBARtPr, SRt, JRG Tarnów, OSP KSRG Wierzchosławice GBARt, ZRM, Policja - brzmiał komunikat na Facebooku na profilu "Brzesko112".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Motyw potrójnej zbrodni ścina z nóg. Przełomowe wyznanie 18-letniego Marcela

Utrudnienia przewidywane są do godziny 11:00. Droga w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, nie można również używać jednego z pasów w kierunku Krakowa. Policja wytyczyła objazd przez Brzesko i drogę nr 94.

Funkcjonariusze dopiero zbadają, co było powodem poważnej kolizji. Nie przestają jednak uczulać na psujące się warunki pogodowe, głównie nad ranem. Mgła, śliska nawierzchnia i szron mogą być zabójczym trio, w okresie zimowym należy zachować szczególną ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News