Pożar dworca w dużym polskim mieście. Polsat: Słychać wybuchy, są ranni i uwięzieni

Pożar dworca w dużym polskim mieście. Polsat: Słychać wybuchy, są ranni i uwięzieni Źródło: pikio.pl

Polsat poinformował o niezwykle przykrym wydarzeniu. Na jednym z dworców w dużym polskim mieście doszło do zaprószenia ognia. W budynku uwięzieni są ludzie, a wokół unosi się czarny dym i słychać wybuchy. Policja, straż pożarna i karetki pogotowia pracują na miejscu.

Polsat przekazał w godzinach popołudniowych przerażające informacje. Na dworcu we Wrocławiu pojawił się ogień, który zaczął trawić budynek. Pod ziemią znajdowało się 10 osób, które znalazły się w środku szalejącego żywiołu, a straż pożarna i policja robią wszystko, aby wypuścić ludzi obecnych na miejscu pożaru.

Polsat informuje: wielki pożar we Wrocławiu

Do zaprószenia ognia doszło na stacji Wrocław Dworzec Świebodzki. W zabytkowym, XIX-wiecznym budynku ogień pojawił się tuż pod główną fasadą, w piwnicach. Według doniesień pożar uwięził wewnątrz 10 osób, z czego 9 opuściło budynek o własnych siłach, lecz zostało rannych. Wciąż nie wiadomo, co stało się z jedną osobą, z którą jak do tej pory nie udało się nawiązać kontaktu. Straż pożarna dokłada wszelkich starań, aby wydostać tę osobę żywą ze zgliszczy wciąż płonącego budynku.

Według świadków zdarzenia, sytuacja jest dramatyczna. Wokół unosi się dym i słychać wybuchy, których źródło do tej pory nie zostało ustalone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Policja działa na miejscu zdarzenia

Policja potwierdza, że wybuch pożaru był dość niespodziewany i jak na razie nie wiadomo, dlaczego ogień pojawił się pod budynkiem. Jak na razie służby próbują wydrążyć tunel do osoby, która utknęła w miejscu pojawienia się ognia.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

- Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu jest osiem zastępów straży pożarnej. 9 osób jest rannych - powiedział "Gazecie Wrocławskiej" st. kpt. Tomasz Szwajnos z Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu.

Wszystkie ulice obok dworca zostały pozamykane dla ruchu samochodów osobowych. Służby informują, że nie wiedzą jeszcze, kiedy ruch zostanie wznowiony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

 

źródło : Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News