Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki

Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki Źródło: .

Polsat poinformował o śmierci jednego z polskich pięcioraczków. Poza tą niezwykle przykrą informacją, pojawiły się również nowe ustalenia dotyczące stanu zdrowia pozostałej czwórki dzieci. Nie są to optymistyczne prognozy.

Polsat donosi o tragicznym wydarzeniu. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Do mediów dotarły również druzgocące informacje dotyczące pozostałej czwórki dzieci, które przebywają obecnie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Sytuacja jest bardzo poważna. 

Polsat przekazał smutną wiadomość

Polsat przekazał smutną wiadomość dotyczącą pięcioraczków, które przyszły na świat 23 lipca w Zrębicach w województwie Śląskim. Jedno z dzieci straciło własnie życie. Lekarze podali również informacje na temat stanu zdrowia pozostałej czwórki maluchów. 

Te wiadomości niestety również nie są optymistyczne. Walka o życie pozostałych 3 chłopców i dziewczynki trwa. Jak powszechnie wiadomo, ciąże mnogie obarczone są dużo większym ryzykiem, niż tradycyjne. Miejmy nadzieję, że reszta wcześniaków zostanie uratowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Stan pozostałej czwórki

Dzieci przyszły na świat na przełomie 24. i 25. tygodnia ciąży, co oznacza, że są skrajnymi wcześniakami. Rodzice zdążyli nadać im już imiona: Marcelina, Marcin, Filip, Oliwier i Szymon. Niestety jedno z pięcioraczków zmarło, mimo specjalistycznej opieki neonatologów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu.

- Chłopiec zmarł z powodu skrajnego wcześniactwa. To bardzo trudny czas dla rodziny, prosimy o uszanowanie ich cierpienia - wypowiedziała się na temat śmierci dziecka, zastępca dyrektora ds. lecznictwa bytomskiego szpitala Krystyna Nickel-Łukomska.

Stan czwórki pozostałych maluchów jest bardzo ciężki i zaczęła się rozpaczliwa walka o ich życie. Jak wiadomo, wcześniaki bardzo często mają poważne problemy zdrowotne, związane z tym, że ich organizm nie wykształcił jeszcze wszystkich niezbędnych elementów do funkcjonowania poza łonem matki. Częstym zagrożeniem jest również skrajnie niska masa ciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

Pięcioraczki ze Zrębic to kolejny przypadek ciąży mnogiej, obok tego, który miał miejsce w Krakowie. Wtedy na świat przyszły cztery dziewczynki (Zosia, Kaja, Malwina i Nela) i dwóch chłopców (Filip i Tymon). Miejmy nadzieję, że pozostała czwórka maluchów zostanie uratowana i jednocześnie łączymy się w bólu z rodziną zmarłego dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  5. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  6. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: Polsat News 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News