Kobieta podsłuchała ojca Dawida tuż przed zaginięciem chłopca. Nowe porażające fakty

Kobieta podsłuchała ojca Dawida tuż przed zaginięciem chłopca. Nowe porażające fakty Źródło: materiały policyjne

Polsat opublikował najnowsze informacje w sprawie zaginionego Dawida Żukowskiego. Wychodzą na jaw nieznane fakty o jego ojcu. Zeznania tej kobiety, która podsłuchała tatę chłopca, mogą być przełomowe i rzucić zupełnie nowe światło na całą sprawę.

Polsat News przeprowadził rozmowę z panią psycholog, która była w Grodzisku Mazowieckim i słyszała opowieści mieszkańców o ojcu Dawida Żukowskiego. Obraz człowieka, jaki wyłania się z tych historii, jest niepokojący. Charakterystyka ojca może rzucić nowe światło na tajemniczą sprawę, która porusza całą Polskę od środy. Przełomowe mogą okazać się również zeznania kobiety, która podsłuchała ojca Dawida, tuż przed zaginięciem chłopca. 

Polsat cytuje psychologa. "Miał problemy z hazardem"

Dawid Żukowski poszukiwany jest już czwartą dobę. Służby przeczesują wyselekcjonowane na podstawie śledztwa lokacje, w których najprawdopodobniej przebywało dziecko przed śmiercią ojca. Równolegle trwa dochodzenie, mające ustalić, co działo się między 17:00, gdy ostatni raz widziano Dawida żywego, a 21:00, czyli godziną śmierci jego ojca. Wszyscy zastanawiają się, co pchnęło mężczyznę do tak radykalnego czynu. Być może wyjaśni to charakterystyka mężczyzny, która wyłania się z zeznań mieszkańców Grodziska.

- Byłam w Grodzisku Mazowieckim w czwartek. Ludzie znają mnie z mediów, więc opowiadali mi wiele rzeczy. Mówią, że ojciec Dawida miał problemy z hazardem i narkotykami - powiedziała psycholog Teresa Gęs w rozmowie z Polsat News. Kobieta pracuje m.in. w grodziskim sądzie.

Pani psycholog przyznała, że nie zna osobiście ojca Dawida, ale potrafi wysunąć pewne hipotezy na podstawie wątków, które pojawiają się w tej historii, a więc SMS-a, w którym ojciec pisał do matki Dawida, że już nigdy nie zobaczy syna oraz rozmowy telefonicznej między będącymi w separacji małżonkami. 

- Bez wątpienia wysłanie SMS-a i samobójstwo wskazuje na to, że on wybrał rozwiązanie z kategorii ostatecznych - tłumaczy psycholog.

Ocenia, że ojciec Dawida mógł mieć osobowość suicydalną - to typ człowieka, który uważa, że popełnienie samobójstwa jest jednym z możliwych rozwiązań problemu. 

Policja zakłada, że Dawid żyje. Podsłuchano ważną rozmowę

Teresa Gęs uważa, że działanie służb, które wciąż aktywnie przeczesują teren, sugeruje, że wierzą one w to, że dziecko wciąż jest żywe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że gdyby zdrowe 5-letnie dziecko zostało porzucone, to istniałaby duża szansa, że zostałoby znalezione. Dziecko ma silny instynkt samozachowawczy, próbowałoby wydostać się z trudnej sytuacji - mówi psycholog.

Istnieją jednak jeszcze inne możliwości. Być może zostało komuś przekazane. Ten scenariusz jest dość prawdopodobny. Gęs mówi w rozmowie z Polsatem, że właścicielka sklepu w Grodzisku podsłuchała treść rozmowy ojca Dawida, którą odbył w przedszkolu. To może być przełom w śledztwie.

 - Była u niej w sklepie klientka, która słyszała rozmowę ojca Dawida w przedszkolu. Miał wówczas przekazać, że przez dłuższy czas nie będzie dziecka w placówce, bo wyjeżdża - relacjonuje Teresa Gęs.

Policja została poinformowana o tym wątku, a poszukiwania wciąż trwają. Mija już 80 godzin od zaginięcia dziecka, ale zaangażowanie służb nie słabnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"
  4. Nieoficjalne: Sąsiedzi ujawnili, z jakiego powodu ojciec Dawidka miał popełnić samobójstwo
  5. Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety
  6. Sąsiad Dawidka nagle wzdrygnął się i wskazał palcem: "Tam jest rzeczka". Oczy wszystkich powędrowały w jeden punkt
  7. Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech
  8. Wreszcie! Pojawiła się pierwsza iskierka nadziei ws. Dawidka
  9. Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News