Nie mieści się w głowie. Są wyniki sekcji zwłok zabójstwa 10-letniej Kristiny, szczegóły są niepojęte

Nie mieści się w głowie. Są wyniki sekcji zwłok zabójstwa 10-letniej Kristiny, szczegóły są niepojęte Źródło: .

Informacje, jakie podaje Polsat są naprawdę wstrząsające. Pojawiły się oficjalne wyniki zwłok 10-letniej Kristiny, które odkrywają całą prawdę na temat tego, jaki koszmar przeszła dziewczynka. Ciężko jest się pogodzić z ta tragedią.

Polsat zaledwie chwilę temu podał informacje na temat sekcji zwłok dziewczynki, która została znaleziona martwa w czwartek. Wyniki, jakie udało się uzyskać, przyprawiają o gęsią skórkę. Zapewne jeszcze przez długi czas, Polska nie zapomni o tej tragedii. 

Dziewczynka znaleziona martwa 

Przypominamy, że w miniony czwartek około godziny 17, niedaleko miejscowości Mrowiny zostały znalezione zwłoki 10-letniej dziewczynki. Tragicznego odkrycia dokonała kobieta, która wówczas spacerowała po lesie. Na miejscu natychmiast zaczęła działać prokuratura, a ciało przekazano do sekcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Polsat podaje wstrząsające informacje: przyczyną śmierci były rany kłute szyi i klatki piersiowej

Sekcja zwłok 10-latki trwała 12 godzin, jednak to właśnie dzięki niej, znane są wszelki szczegóły na temat tego, co wydarzyło się kilka chwil przed śmiercią. Jak udało się ustalić, dziewczynka miała rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Jak podają śledczy ran było wiele i to własnie one przyczyniły się do śmierci nieletniej. Co gorsza, okazuje się, że 10-latka padła ofiarą przestępcy seksualnego, który ja wykorzystał a następnie zamordował.  

- Przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki były rany kłute klatki piersiowej i szyi. Tych ran było wiele: zbrodnia miała podłoże seksualne - zdradził prokurator. 

Funkcjonariuszom policji wciąż jednak nie udało się pochwycić sprawcy i nie wykluczone, że to może potrwać. Na chwile obecną oficjalnie nie wiadomo, czy śledczy mają trop w kwestii tego, kto mógł dopuścić się tak bestialskiego czynu. Bardzo możliwe, że pojawili się pierwsi podejrzani, jednak z uwagi na dobro śledztwa, policja nie chce upubliczniać takich informacji. Najprawdopodobniej już niebawem pojawią się kolejne doniesienia w tej sprawie.  

  1. Jolancie Kwaśniewskiej puściły wszystkie hamulce. Bez litości ZMIAŻDŻYŁA Annę Komorowską. Będziecie WŚCIEKLI
  2. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy gdzie!
  3. Ponad tysiąc interwencji strażaków, straty są kolosalne. TVN podał fatalny bilans nocnych nawałnic
  4. Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem
  5. Artystka wywołała ogrom emocji w Opolu. Oburzyła wielu sposobem upamiętnienia tragicznie zmarłego Wodeckiego
  6. Kobieta w panice postawiła służby na nogi, bała się wsiąść do samochodu. Powód? Ręce opadają
     

Źródło: Polsatnews 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu