Tragedia na zachodzie Polski. Lokalna społeczność przeżywa ciężkie chwile, nie żyje 42-letnia Polka

Tragedia na zachodzie Polski. Lokalna społeczność przeżywa ciężkie chwile, nie żyje 42-letnia Polka Źródło: .

Polsat doniósł o wielkiej tragedii. W jednej z miejscowości na zachodzie kraju śmierć od strzału pistoletem poniosła 42 letnia kobieta. Jej życie zostało zakończone przez szaleńca, który próbował jeszcze zabić jej męża. Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia była w szoku.

Polsat poinformował o niezwykle dramatycznym wydarzeniu. W województwie lubuskim doszło do strzelaniny, która zakończyła życie 42-letniej właścicielki strzelnicy. Na teren jej firmy wbiegł szaleniec, który uśmiercił ją, a potem próbował zabić również jej męża. Tak wstrząsającej zbrodni nie było od dawna. Cała miejscowość, w której mieszkała kobieta, jest pogrążona w żałobie.

Polsat poinformował o tragedii. Nie żyje 42-letnia Polka

Do opisywanych zdarzeń w miejscowości Nietoperek. Ta mała miejscowość położona w województwie lubuskim była miejscem strzelaniny. W strzelnicy należącej do męża i żony wtargnął szaleniec, który wypożyczył broń, a potem, zamiast celować do tarczy, za cele obrał sobie właścicielkę biznesu i jej męża.

- Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności zabójstwa 42-latki, która z mężem prowadziła prywatną strzelnicę w Nietoperku niedaleko Międzyrzecza (woj. lubuskie). Podejrzewany 23-latek jest w rękach policji-poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Roman Witkowski.

Według relacji świadków mężczyzna zaatakował całkowicie niespodziewanie, ograniczając możliwości 42 latki do ochrony swojego życia. Nie wiadomo jeszcze, co było jego motywem i czemu chciał zabić dwóch mieszkańców Nietoperka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mąż ofiary schwytał sprawcę

Mimo tak nagłego ataku i faktu, że napastnik mierzył bronią w męża, właścicielowi strzelnicy udało się obezwładnić sprawcę i zabrać mu broń. W momencie, w którym przyjechały służby medyczne i policja, agresor był obezwładniony. Mimo długiej akcji reanimacyjnej, kobiety nie dało się ocalić.

Na miejscu pracują prokuratorzy i policjanci. Sprawa jest prowadzona pod kątem zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Sprawca prawdopodobnie usiłował również oddać strzał w kierunku męża ofiary. Prawdopodobnie posługiwał się bronią wypożyczoną na tej strzelnicy - powiedział Witkowski.

Nie wiadomo jeszcze, co było motywem napastnika. Mówi się o chęci rabunku albo niestabilności psychicznej sprawcy tak bestialskiego morderstwa na niewinnej kobiecie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Lokalna społeczność przeżywa ciężkie chwile, nie żyje 42-letnia Polka
  4. Mandaryna pokazała zdjęcia z nowym partnerem. Przy Michale Wiśniewskim to prawdziwy ADONIS
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Szelągowska właśnie odchudza się szybciej niż Szostak u szczytu formy. Z ciała gwiazdy TVN już mało zostało

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News