Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat Źródło: .

Polsat, ale także TVP oraz TVN przez lata emitowały seriale, których gwiazdor zmarł niestety nagle w bardzo smutnych okolicznościach. Aktor sam odebrał sobie życie. Miał jedynie 51 lat.

Polsat był jedną ze stacji, która emitowała w Polsce niezwykle popularne seriale - "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze" oraz "Przyjaciele", których gwiazdą był Stan Kirsch. Poza tym artysta występował w produkcjach pokazywanym widzom TVN oraz Telewizji Polskiej, przez co także w naszym kraju udało mu się zdobyć sporą popularność. Największy rozgłos przyniosła mu główna rola w serialu "Nieśmiertelny", w którym grał w latach 1992-1997.

Polsat oraz inne polskie stacje emitowały produkcje ze Stanem Kirschem

Niestety, kilka godzin temu na oficjalnym profilu aktora na Facebooku pojawiło się tragiczne oświadczenie. Jak się okazało, Stan Kirsch odebrał sobie życie. Większość szczegółów tej dramatycznej sprawy nie jest jeszcze publicznie znana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Drodzy przyjaciele, 11 stycznia, w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego ukochanego Stana Kirscha. Będziemy niedostępni przez najbliższe dwa tygodnie, aby dochodzić do siebie i rozpaczać. Był bardzo kochany i wszyscy jesteśmy po prostu zdruzgotani. Dziękujemy wam za wasze zrozumienie i uszanowanie naszej prywatności w tym niesamowicie trudnym czasie - przekazali bliscy artysty.

Artysta odebrał sobie życie w młodym wieku

Dzisiaj grzeje: 1. Uwięzione w mieszkaniu dziecko z głodu jadło proszek do prania. Matka w tym czasie bawiła się w klubach
2. Smutna wiadomość dot. Roberta Janowskiego. Jego żona potwierdziła doniesienia

Jak donoszą amerykańskie media, aktor odebrał sobie życie poprzez powieszenie. Miał jedynie 51 lat. Już ponad dekadę temu wycofał się jednak ze świata show-biznesu. W 2009 roku wziął ślub i prowadził z żoną szkołę aktorską na uboczu burzliwej branży. 

Do rodziny i przyjaciół Stana Kirscha spływają obecnie kondolencje oraz słowa wsparcia z całego świata. Jak przyznają fani, artysta odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie i w zbyt tragicznych okolicznościach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta, która przeżyła 109 lat, zdradziła swój sekret. Według niej mężczyźni skracają życie
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  4. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji
  5. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News