Katarzyna Dowbor zastała zdemolowaną melinę. Dokonała bajecznej rewolucji

Katarzyna Dowbor zastała zdemolowaną melinę. Dokonała bajecznej rewolucji Źródło: Facebook / Nasz Nowy Dom

Polsat już od ponad 6 lat emituje reality show "Nasz nowy dom" prowadzone przez Katarzynę Dowbor. Każda metamorfoza przeprowadzona w programie zapiera dech w piersiach, ale ta spotkała się z ogromnym odzewem internautów. W domu pani Sylwii zaszła naprawdę imponująca zmiana.

Polsat od 2013 roku emituje cieszący się ogromną popularnością program "Nasz nowy dom". W każdym odcinku mieszkanie jednej z polskich rodzin, łącznie z wszystkimi pokojami, wnętrzami i terenem wokół niego, zostaje wyremontowane przez ekipę budowlańców pracującą pod czujnym okiem prezenterki Katarzyny Dowbor. Mają na to 5 dni. W tym czasie rodzina zamieszkująca dom zostaje wysłana na wakacje. Jeden z ostatnich odcinków pokazuje nieprawdopodobną przemianę. 

Polsat zapukał do drzwi pani Sylwii

W Ursusie jedno z mieszkań w niewielkim budynku wielorodzinnym stało puste. Chciała w nim zamieszkać pani Sylwia wraz z nastoletnim synem Oliwierem, którego samotnie wychowuje, ale mieszkanie zupełnie się do tego nie nadawało. Jego wnętrza były kompletnie zdewastowane. A wszystko za sprawą ojca pani Sylwii zmagającego się z alkoholem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna całkowicie zniszczył lokum, które było domem rodzinnym kobiety. Zostawił wnętrza w katastrofalnym stanie, pozbawione prądu i ciepłej wody. Najbardziej gruntownego remontu wymagała koszmarnie wyglądająca łazienka z wszechobecnym grzybem na ścianach. 

Melina - tak najlepiej można było określić wnętrze tego domu 

Pani Sylwia sama poprosiła Katarzynę Dowbor o odremontowanie meliny, która niegdyś była jej domem rodzinnym. Pijany ojciec przez lata użytkowania zupełnie go zdemolował. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" przyjęła wyzwanie, mimo tego że była świadoma, jak wiele czekało ją pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Architekt Wojtek Strzelczyk z drużyną Wieśka Nowobilskiego mieli naprawdę trudne zadanie do wykonania, ale finalnie udało się. Dokonali istnego cudu. Widok zarówno przed, jak i po remoncie zapiera dech w piersiach. W pierwszym przypadku z przerażenia, w drugim - z zachwytu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Polsat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News