Polsat informuje o wielkim wybuchu w polskim mieście. Strażacy odkryli porażającą prawdę, ręce opadają

Polsat informuje o wielkim wybuchu w polskim mieście. Strażacy odkryli porażającą prawdę, ręce opadają Źródło: Jakub Kaminski/East News

Dziennikarze Polsatu przekazali dziś wiadomości o wybuchu, do którego doszło w jednym z polskich miast. Świadkowie zdarzenia natychmiast zareagowali na to, co widzą. Nikt nie spodziewał się, co tak naprawdę wydarzyło się na miejscu.

Polsat przekazał wiadomości o groźnym zdarzeniu, które miało miejsce dzisiaj w Lublinie. Wybuch zaalarmował świadków zdarzenia, którzy pilnie wezwali na miejsce służby ratunkowe. Już po kilku minutach było wiadomo, co wydarzyło się na miejscu. Strażacy odkryli całą prawdę. 

Polsat: doszło do wybuchu. Na miejscu pojawiło się 18 strażaków 

W budynku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Łabędziej w Lublinie wczoraj o godzinie 9:00 doszło do nietypowego zdarzenia. Świadkowie sądzili, że doszło do wybuchu gazu i natychmiast zareagowali. W kilka minut na miejscu pojawiło się aż pięć jednostek straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policja. Jak się okazało, liczba osób, która miała uczestniczyć w akcji ratunkowej, była całkowicie nieadekwatna do tego, co się wydarzyło. Jak donosi Polsat, na miejscu nie doszło do żadnego wybuchu gazu. Co w takim razie zaniepokoiło świadków? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strażacy przekazali, co spowodowało wybuch

- Pracownik kompleksu rekreacyjnego chcąc udrożnić pisuar, wsypał do rury znaczną ilość sody kaustycznej. Wskutek połączenia z wodą, doszło do gwałtownej reakcji chemicznej w instalacji kanalizacyjnej - przekazał, co się wydarzyło na miejscu mł. bryg. Maciej Falandysz z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie w rozmowie z Polsat News.  

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Jarosław Kaczyński się wygadał. Wszyscy wpadli w trwogę po jego wyznaniu, chodzi o córkę Marty Kaczyńskiej

Jak się okazało, podczas udrażniania doszło do tego, że zawartość rur wytrysnęła na pracownika, który znajdował się w łazience. Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez strażaków z Lublina, mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?
  2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News