Polsat podjął kluczową decyzję w sprawie przyszłości Katarzyny Dowbor. Wiadomo co się stanie z programem "Nasz nowy dom"

Polsat podjął kluczową decyzję w sprawie przyszłości Katarzyny Dowbor. Wiadomo co się stanie z programem "Nasz nowy dom" Źródło: .

Polsat podjął ostateczną decyzję. Fani "Nasz nowy dom" długo spekulowali co stanie się z programem i gospodynią Katarzyną Dowbor, teraz już wszystko wiadomo.

Polsat, podobnie jak inne stacje, już zaczyna zapowiadać swoją jesienną ramówkę zdradzając, że wiele programów będzie kontynuowanych, ale i pojawią się zupełnie nowe. Niestety, widzom przyjdzie również pożegnać niektóre z nich. Stacja oficjalnie dzieli się swoimi kolejnymi decyzjami, które wywołują wśród internautów dość skrajne emocje. 

Polsat podjął kluczową decyzję ws Katarzyny Dowbor. Wiadomo co stanie się z "Nasz nowy dom" 

Fani "Nasz nowy dom" przez długi czas nie byli pewni, czy program będzie kontynuowany. Choć cieszył się on dużą sympatią w ich oczach, kolorowa prasa coraz częściej donosiła, że Katarzyna Dowbor nie czuje się najlepiej, co z kolei rodziło spekulacje, jakoby przez niedyspozycję gospodyni program miał zostać zdjęty z anteny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na oficjalnej stronie internetowej Polsatu pojawił się komunikat, w którym ogłoszono kluczową decyzję. Nie ma już żadnych wątpliwości, że wraz z wiosenną ramówką "Nasz nowy dom" powróci na ekrany, by nieść pomoc kolejnym rodzinom i cieszyć oko widzów, 

- Katarzyna Dowbor i jej ekipa w nowym sezonie programu na antenie Polsatu. „Nasz nowy dom” odmienił już losy wielu rodzin, a na pomoc czekają kolejne. Przed prowadzącą i jej niezawodnymi pomocnikami następne wyzwania i niezwykłe metamorfozy. Efekty ich pracy w nowych odcinkach wiosną 2020 roku - zapowiada Polsat w komunikacie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

Fani programu nie kryją radość i zniecierpliwienia przed emisją pierwszego premierowego odcinka, którego premiera ma mieć miejsce dokładnie 4 marca. Nie ulega wątpliwościom, że niejedna historia bohaterów wzruszy widzów do łez, a szczęśliwy finał namaluje na twarzach wszystkich uśmiech. Do najnowszego sezonu zostało już niewiele czasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. Perfekcyjny kotlet schabowy po staropolsku. Najlepszy przepis Kuronia sprawi, że każdy będzie prosił o dokładkę
  4. Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie
  5. Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci

Źródło: polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News