Nagły atak zimy, nie żyją co najmniej 43 osoby. Polsat przekazał informacje o mocnym uderzeniu żywiołu za granicą

Nagły atak zimy, nie żyją co najmniej 43 osoby. Polsat przekazał informacje o mocnym uderzeniu żywiołu za granicą

Polsat poinformował o nagłym ataku zimy. W związku z mocnym uderzeniem żywiołu za granicą nie żyją co najmniej 43 osoby. Wiadomości z zagranicy są dramatyczne.

Polsat przekazał najnowsze wiadomości z zagranicy. Zima nagle zaatakowała w Afganistanie. W tym momencie w związku z mocnym żywiołem śmierć poniosło już co najmniej 43 osoby. Bilans ofiar może jeszcze wzrosnąć. 

Polsat przekazuje wiadomości. Atak zimy w Afganistanie i Pakistanie

Telewizja Polsat przekazała najświeższe doniesienia z Afganistanu. Zgodnie z tym, jakie wiadomości pojawiły się w lokalnych mediach w związku z żywiołem nie żyją już 43 osoby. W różnych częściach kraju doszło do obfitych opadów śniegu i deszczu, powodzie zalewają miasta, a większość obywateli nie może wydostać się z zaśnieżonych dróg. W związku z pogodą lotnisko w Afganistanie odwołało wszystkie loty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beludżystan, jedna z prowincji w Pakistanie, która znajduje się na południowym zachodzie kraju została najbardziej dotknięta działaniem żywiołu. To właśnie tam pogoda spowodowała śmierć 25 osób. Zgodnie wiadomościami z regionalnego centrum kryzysowego, aż 14 zgonów miało miejsce po zawaleniu się dachu pod naporem śniegu. 

Polsat informuje o pogodzie w Afganistanie i Pakistanie

Obecnie na terenie Afganistanu i Pakistanu temperatura powietrza wynosi -15 stopni Celsjusza. Niesprzyjająca pogoda wciąż będzie się utrzymywać w tych krajach. Obfite opady śniegu, a także zagrożenie lawinowe spowodowały, że większość dróg została zamknięta do odwołania. Od dawna kraj nie walczył z tak dotkliwą zimą.

Dzisiaj grzeje: 1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa

2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Lokalne władze pracują nad odśnieżeniem dróg i ewakuacją mieszkańców z najbardziej zagrożonych miejsc. Do akcji ratunkowych włączają się także obywatele państwa, którzy nie znaleźli się w bezpośrednim zagrożeniu i chcą pomóc najbardziej potrzebującym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

źródło: Polsat news 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News