Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci

Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci Źródło: Screen/Polsat News

Polsat przekazała informacje o okropnej śmierci. Mężczyzna chciał tylko pojechać hulajnogą, niestety spotkał go straszny los. Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich.

Polsat donosi o przerażającym wydarzeniu. Mężczyzna chciał tylko pojechać się hulajnogą, a spotkało go coś strasznego. Okropna śmierć tego człowieka powinna przypomnieć wszystkim o tym, że na drodze należy zawsze zachowywać szczególną ostrożność. 

Polsat poinformował o wypadku 

Polsat poinformował o wypadku, do jakiego doszło na jednej z ulic Wrocławia. Uczestniczył w nim 25-letni mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną, który zginął na miejscu po zderzeniu z samochodem osobowym. Usiłował pokonać skrzyżowanie ul. Legnickiej z Niedźwiedzią.

Policja bada właśnie okoliczności tego przykrego zdarzenia. Ze względu na to wydarzenie ruch w centrum miasta jest znacznie utrudniony. Jest to kolejny wypadek z udziałem tego środka transportu w naszym kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okoliczności zdarzenia 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9:30. 25-latek chciał przejechać z lewej strony na prawą ulicy Legnickiej. Wtedy uderzył w niego rozpędzony samochód. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna przejeżdżał na czerwonym świetle. 

- To jedna z głównych arterii Wrocławia, na miejscu panuje bardzo duże natężenie ruchu. Z informacji, które posiadam, wynika że to pierwsze zderzenie śmiertelne z udziałem osoby przemieszczającej się hulajnogą na terenie Wrocławia - wyjawił Łukasz Dutkowiak z policji we Wrocławiu.

Siła uderzenia była tak duża, że ciało odrzuciło na kilkadziesiąt metrów. 25-latek zginął na miejscu w wyniku poważnych obrażeń. Funkcjonariusze przesłuchali kierowcę samochodu osobowego. Mężczyzna podczas kierowania pojazdem był trzeźwy. Policja rozmawia obecnie ze świadkami tego przykrego wydarzenia, analizuje również nagrania z kamer monitoringu obecnych na skrzyżowaniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Na miejscu znajduje się również prokurator, który pomaga wyjaśnić okoliczności tego wypadku. Policjanci przypominają, że wszystkie osoby włączające się w ruch na drodze, niezależnie od tego czy poruszają się rowerem czy hulajnogą, są zobowiązane do przestrzegania przepisów. Od jakiegoś czasu w Polsce często pojawiają się głosy narzekające na niebezpieczne hulajnogi, które bezkarnie jeżdżą ulicami miast z ogromnymi prędkościami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Polsat News 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News