Gwiazda Polsatu miała raka. Gdy rozpłakała się w szpitalu lekarka zrobiła coś niesamowitego

Gwiazda Polsatu miała raka. Gdy rozpłakała się w szpitalu lekarka zrobiła coś niesamowitego Źródło: instagram/joanna_gorska/

Gwiazda telewizji Polsat nie ukrywała faktu, że zmaga się z nowotworem. Przeszła trudną walkę, którą ostatecznie wygrała. Teraz postanowiła opowiedzieć, jak to wszystko wygląda "od kuchni".

Gwiazda programów emitowanych w stacji Polsat, po długiej i przede wszystkim męczącej drodze, wreszcie może odetchnąć z ulgą. Udało jej się zwyciężyć ostateczne starcie z chorobą, co nie było łatwym zadaniem, jednak dziś zdecydowanie może być z siebie dumna.

Dziennikarka chętnie pokazuje, jak teraz wygląda jej życie, choć niekiedy wraca do potwornych początków, gdy dowiedziała się o nowotworze. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak wygląda polska służba zdrowia oczami osoby chorej na raka. 

Gwiazda telewizji Polsat miała raka. Teraz wraca do pełni sił 

Joanna Górska stoczyła dwuletnią walkę z chorobą. Celebrytka nie wstydziła się pokazać, jak drastycznej zmianie uległo jej ciało. Dziennikarka na skutek leczenia straciła włosy, przybrała na wadze i przede wszystkim została pozbawiona sił. Teraz wszystko wygląda inaczej i Górska jest już nie tylko zdrowa, ale przede wszystkim szczęśliwa i znów promienieje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cała prawda o lekarzach i pielęgniarkach w Polsce

Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzem, Joanna powróciła pamięcią do czasów diagnozy. Zdradziła, że gdy przytłoczona nagłą informacją o chorobie, nie była w stanie powstrzymać emocji, bezsilnie zaczęła płakać na szpitalnym korytarzu. Wtedy lekarka zrobiła coś niesamowitego - podeszła do niej i po prostu ją przytuliła, dając odrobinę wsparcia. Ten niesamowity gest zapadł jej w pamięci, lecz nie wyparł całego zła związanego z chorobą. 

Górska otwarcie przyznaje, że w zdecydowanej większości przypadków personel szpitala nie wykazuje aż takich uczuć w stronę pacjentów, a ona sama miała wielkie szczęście, które zawdzięcza odpowiedniej weryfikacji placówek i medyków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- Pacjentów jest tak dużo, że nie sposób wobec każdego wykazać się empatią. Tam jest jak na taśmie. Panuje też przekonanie, że pacjent ma być grzeczny, nie odzywać się za dużo, nie daj Boże sprawiać problemy. Wolałam wenflon i to nie podobało się pielęgniarkom, bo miały ze mną więcej pracy. Ale spotkałam też wielu wspaniałych lekarzy i cudowne pielęgniarki - wyznaje. 

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie
  1.  

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu