Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu

Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu Źródło: Pixabay/drcisneros

Polsat donosi o dramatycznym wydarzeniu. Polski gwiazdor znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym po tym, jak został zaatakowany nożem. Zdarzenie miało miejsce na ulicach Łeby, a mężczyzna stanął w obronie napadniętej kobiety.

Polsat poinformował o dramatycznym wydarzeniu, do którego doszło nad polskim morzem. Polski gwiazdor został ciężko raniony nożem. Przebywa obecnie w szpitalu, a jego stan jest krytyczny. Stanął w obronie napadniętej kobiety. 

Polsat donosi o strasznym zdarzeniu 

Polsat donosi o strasznym zdarzeniu, które miało miejsce 3 lipca w Łebie. Polski zawodnik MMA, Witold Wyrzykowski, został dotkliwie zaatakowany nożem. Sportowiec stanął w obronie kobiety, która została napadnięta przez kilku mężczyzn. 

Wyrzykowski dostał aż 3 ciosy nożem myśliwskim.Policja już zatrzymała człowieka podejrzanego o tę napaść.  Gdyby nie jego interwencja, kobiecie mogłaby stać się poważna krzywda. Zachowanie polskiego sportowca może być przykładem dla innych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyrzykowski w stanie krytycznym 

Gdy Wyrzykowski postanowił wstawić się za zaatakowaną kobietą, grupa napastników zareagowała agresywnie. Wywiązała się kłótnia, na skutek której jeden z nich zadał polskiemu sportowcowi 3 ciosy nożem myśliwskim. Ciężko ranny mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Polsat informuje o tym, że stwierdzono u niego przebitą śledzionę i uszkodzone płuco

Witold Wyrzykowski przeszedł poważną operację, po której znajdował się przez jakiś czas w stanie śpiączki farmakologicznej. Zawodnik przebywa obecnie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, pod opieką najlepszych specjalistów. We wtorek lekarze rozpoczęli proces wybudzania sportowca. Kadra medyczna, mimo poważnych obrażeń, które odniósł Wyrzykowski, jest dobrej myśli i uważa, że organizm zawodnika jest bardzo silny i sobie poradzi. 

Podejrzany o tę napaść 21-latek został już zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie. 

Witold Wyrzykowski powoli dochodzi do siebie w szpitalu, a jego koledzy wysyłają mu pozdrowienia i życzenia zdrowia. 

- Witek trzymaj się bracie Alfa Aktiv już do Ciebie jedzie. Wracaj do zdrowia trzymamy za Ciebie kciuki - napisali na Facebooku. 

Zachowanie polskiego sportowca może imponować odwagą i powinno stanowić wzór dla wszystkich mężczyzn. Kiedy widzimy, że komuś słabszemu dzieje się krzywda, reagujmy, bo dzięki temu świat staje się lepszy.

Źródło: Facebook/AlfaAktiv

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News