Gwiazda seriali Polsatu miała wypadek, wiemy w jakim jest stanie. Zdjęcie zagipsowanej aktorki w sieci

Gwiazda seriali Polsatu miała wypadek, wiemy w jakim jest stanie. Zdjęcie zagipsowanej aktorki w sieci Źródło: facebook.com/kasia.skrzynecka.7

Polsat dał jej szansę na rozpoczęcie kariery aktorskiej, którą doskonale udało jej się wykorzystać. Dziś znają i uwielbiają ją wszyscy, teraz jednak na jej temat pojawiły się bardzo smutne informacje. Celebrytka miała wypadek, a do sieci już trafiło jej zdjęcie w gipsie.

Polsat otworzył jej drzwi do sławy możliwością zagrania w takich serialowych hitach, jak "Graczykowie" czy "Daleko od noszy". Widzowie obdarzyli ją ogromną sympatią, a ona przybrała nową rolę: prowadzącej popularnego show. Niestety teraz pojawiły się przykre informacje na temat jej stanu zdrowia. 

Aktorka jest prowadzącą hitowego show w telewizji Polsat

Katarzyna Skrzynecka, bo o niej właśnie mowa, nie może pochwalić się szczęśliwym początkiem lata. Nieprzyjemny wypadek zdecydowanie utrudnia jej granie na teatralnych deskach i podróżowanie po Polsce wraz z grupą Teatru Capitol, z którą prezentują widzom swój najnowszy spektakl. 

Zdjęcie zagipsowanej aktorki zaniepokoiło jej fanów

Ostatnio doszło do wypadku z udziałem Katarzyny, który wyglądał naprawdę poważnie. Podczas wizyty u lekarza okazało się, że nie jest zwykła, banalna kontuzja. Aktorka ma złamaną rękę, która wymagała nie stabilizatora, ale niestety gipsu. Dla Skrzyneckiej na szczęście to żaden problem, by pokazać się w takim wydaniu na teatralnej scenie.

- W trasie teatralnej z Ekipą Teatru Capitol KIEDY KOTA NIE MA dziś zagramy w Lubinie i tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje, shit happens Nie w takich tarapatach się grywało, złamasy - nie pękamy. Pozdrowienia podróżne - napisała Katarzyna pod zdjęciem pokazującym rękę w gipsie.

Od razu pojawiło się wiele komentarzy, które mają na celu podniesienie aktorki na duchu. Pod zdjęciem udzielili się również jej znajomi z branży.

- Zdrówka!!! - życzyła Joanna Koroniewska.

- Niech ci gips lekkim będzie. Buziaki! - całusy przesłał Tomasz Ciachorowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ojjj..pani Kasiu...ten gips, jak można to proszę zmienić na taki kolorowy z włókna szklanego, jest oddychający i lekki. Szybkiego powrotu do zdrowia - poradziła jedna z fanek.

- Ale za to piekną apaszke można nosić nawet podczas upałów, trzeba szukać pozytywów, pozdrawiam - próbowała poprawić humor aktorce inna z obserwatorek.

- Pani Kasiu "ręka do góry" dla takiego zawodowca nie ma rzeczy niemożliwych. Szybkiego powrotu do zdrówka - życzył wierny instagramowicz.

Fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Przeraźliwe upały i burze w całej Polsce. IMGW ostrzega przed niebezpieczeństwem
  4. Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi
  5. Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, potrzebna pilna pomoc
  6. Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Gdy pokazała się na balkonie, wszystkim odebrało mowę

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu