Polsat poinformował o pilnej ewakuacji
Zdjęcie ilustracyjne wikipedia.org Reytan
Irmina Jach - 12 Września 2020

Pilna ewakuacja, wszyscy na miejscu walczą o życie. Groza w polskim mieście

Polsat poinformował o pilnej ewakuacji, do której doszło w jednym z polskich miast. Sytuacja jest dramatyczna, wszystkie osoby obecne na miejscu zdarzenia walczą o życie. Nagłe informacje zszokowały Polaków. Nikt nie spodziewał się tego, że spełni się najczarniejszy ze scenariuszy. Niestety, tak się stało.

Polsat przekazał informacje, które wzbudziły grozę wśród internautów. W województwie kujawsko-pomorskim doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, którego konsekwencje są niezwykle poważne. Wiele osób walczy o życie. Służby ratunkowe robią wszystko, co w ich mocy, by zagrożeni znaleźli się w bezpiecznym miejscu.

Jarosław KaczyńskiNikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiająceCzytaj dalej

Polsat poinformował o pilnej ewakuacji w polskim mieście

Tragiczne zdarzenie, o którym poinformował Polsat, rozegrało się we Włocławku, w centralnej Polsce. Na II Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku pojawiło się kolejne ognisko koronawirusa. Zakażonych jest aż 13 pacjentów i 17 pracowników personelu medycznego. Podjęto decyzję o pilnej ewakuacji newralgicznego oddziału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- Wieczorem otrzymaliśmy wyniki 67 testów przeprowadzonych w szpitalu we Włocławku na II Oddziale Chorób Wewnętrznych, z których 30 to wyniki pozytywne. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u 13 pacjentów i 17 osób personelu szpitala. Jeszcze w sobotę zakażeni pacjenci zostali przetransportowani do szpitala jednoimiennego zakaźnego w Grudziądzu. Niestety wszystkie te osoby są w stanie ciężkim - przekazał rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego, Adrian Mól.

Z relacji rzecznika placówki wynika, że pacjenci, którzy nie wykazują objawów zakażenia niebezpiecznym patogenem, również zostały przewiezione do innych szpitali. Mimo że testy wykazały wynik ujemny, fakt, że pozostawały w towarzystwie zarażonych ponad dwie doby, niesie ze sobą ryzyko pojawienia się symptomów COVID-19, co może okazać się niebezpieczne dla otoczenia. Prawdopodobnie za kilka dni pacjenci będą zmuszeni ponownie poddać się badaniom, które wykluczą bądź potwierdzą, że doszło do transmisji. Wiadomo, że jeszcze dziś zostaną ulokowani w szpitalach w Świeciu i Bydgoszczy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagranie z uderzenia już jest w sieci. Samochód potrącił Martynę Wojciechowską

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

Personel, który miał styczność z chorymi, został poddany izolacji. U wszystkich zakażenie przebiega w sposób łagodny. Rzeczniczka Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu, Izabela Hirsch-Lewandowska poinformowała Polsat, że do podlegającej jej placówki trafiło 13 osób. Wszystkie cierpią na choroby współistniejące, ale nikt nie wymaga pomocy respiratora. Testy w szpitalu Włocławku zostały przeprowadzone w czwartek, 10 września, po tym, jak jedna z pielęgniarek zaczęła skarżyć się na złe samopoczucie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dość
  2. Koguty pieją z zachwytu, a naukowcy razem z nimi. Niezwykłe wyniki badań
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News