Widzów Polsatu aż zamurowało. Pavlović na żywo podeszła do Ibisza i zaczęła go uwodzić

Widzów Polsatu aż zamurowało. Pavlović na żywo podeszła do Ibisza i zaczęła go uwodzić Źródło: facebook/Taniec z Gwiazdami

Widzowie stacji Polsat podczas emisji kolejnego odcinka Tańca z Gwiazdami byli kompletnie zamurowani, gdy zobaczyli Iwonę Pavlović i to, co zrobiła z Krzysztofem Ibiszem.

Polsat emituje właśnie specjalny odcinek "Tańca z Gwiazdami", którego motywem przewodnim są imieniny u cioci. Widzowie zostali zaskoczeni nie tylko nietypową formą programu, zupełnie inną niż zwykle, ale także zachowaniem słynnej jurorki.

Iwona Pavlović w wydaniu, jakiego widzowie jeszcze nie widzieli

W pewnym momencie Krzysztof Ibisz wywołał Iwonę Pavlović, jurorkę, która w programie jest już od pierwszej edycji (za czasów, kiedy nie emitował go Polsat, a TVN). Znana z pseudonimu "czarna mamba" surowa jurorka tym razem nie budziła postrachu wśród uczestników, bowiem nie pojawiła się w czarnej sukni.

Zauważył to Krzysztof Ibisz, który aż poprosił, aby jurorka pokazała się publiczności, gdyż widzowie nieczęsto mają okazję oglądać ją w jasnych barwach. W srebrzystej, błyszczącej sukni wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. Jednak widzów najbardziej zaskoczyło to, co zrobiła Iwona Pavlović chwilę po odejściu ze stołu jurorów.

Polsat pokazał jak Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami uwodzi Krzysztofa Ibisza

Iwona Pavlović powiedziała, że pokaże, jak powinno się czarować towarzysza w trakcie imienin. Podeszła więc do Krzysztofa Ibisza i zaczęła się uwodzicielsko gibać, pokazując na prowadzącym jak uwodzić na tanecznych imprezach. Zaskoczony był nie tylko 54-latek, ale i cała publiczność, która w takim wydaniu "czarnej mamby" z jury jeszcze nie widzieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie kryli rozbawienia tą sytuacją. Jednak zaskoczyła ich nie tylko Iwona Pavlović, ale też Krzysztof Ibisz, który nie odrzucił "zalotów" jurorki i również zrobił kilka tanecznych kroków. Znanego prezentera stacji Polsat w takim wydaniu również nie widziano.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu.

- Wielkie brawo dla Pana Krzysztofa Ibisza, że się odważył potańczyć - napisała internautka.

- Pani Iwonko pięknie Pani w tej sukience. Pan Ibisz jak zawsze w pełnej werwie - skomentowała inna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News