Nagły koszmar przy obiekcie Biedronki. Wielu rannych

Nagły koszmar przy obiekcie Biedronki. Wielu rannych Źródło: .

Polsat przekazał koszmarne informacje. Tuż przy centrum logistycznym Biedronki doszło do strasznego karambolu. Jest wielu rannych, a droga do Dąbrowy Górniczej jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą występować jeszcze przez wiele godzin.

Polsat podał informacje dotyczące poważnego wypadku na S1 w Sosnowcu. Wiele osób jest rannych, a droga w kierunku Dąbrowy Górniczej i Częstochowy jest całkowicie nieprzejezdna. W karambolu brało udział aż 6 samochodów. Prace porządkowe na miejscu zderzenia potrwają jeszcze przez kilka godzin. 

Polsat przekazał szczegóły dot. zdarzenia

Według informacji Polsatu w wypadku zderzyły się trzy samochody osobowe, dwa samochody dostawcze i ciężarówka. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w karambolu ucierpiały trzy osoby, a czwarta po pewnym czasie również zdecydowała się skorzystać z pomocy medycznej. Na chwilę obecną nie jest znany dokładny stan zdrowia poszkodowanych.

Koszmarny wypadek wydarzył się tuż przy centrum logistycznym sieci sklepów Biedronka. Najprawdopodobniej samochody zwalniały przed wjazdem do magazynu i w efekcie doszło do zderzenia aż 6 pojazdów. Internauci zaczęli komentować zdarzenie. Podkreślają, że jest to miejsce bardzo niebezpieczne i źle zaprojektowane. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie są zdziwieni

Wiele osób nie dziwi się, że w końcu doszło do wypadku w tym miejscu. Mają wiele zarzutów do projektu tej lokalizacji, która według nich nie ułatwia kierowcom manewrów.

- W tym miejscu nie jest zbyt bezpiecznie. Ten zjazd jest jakoś kiepsko zaprojektowany - napisał jeden z internautów. 

- Tam jest pilnie potrzebny pełny węzeł a nie jakaś lipa, dobra zmiana niech sypnie na budowę, a nie obiecuje bzdury! Swoją drogą jaką trzeba mieć fantazję, budując taką strefę logistyczną bez węzła? - dopytywał kolejny obserwujący. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Jak podaje Polsat, na miejscu nadal pracują służby. Aktualnie trwa ustalanie przyczyn wypadku. W dalszym ciągu trasa w kierunku Dąbrowy Górniczej i Częstochowy nadal jest zablokowana. Jeden pas ruchu powinien zostać uruchomiony po godzinie 10:30, ale prace porządkowe potrwają do popołudnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: Polsat

Następny artykuł