Gwiazdor seriali Polsatu od lat walczy z ciężką chorobą. Ostatnio zwierzył się na temat swojej żony

Gwiazdor seriali Polsatu od lat walczy z ciężką chorobą. Ostatnio zwierzył się na temat swojej żony Źródło: facebook.com/Lombard.ZyciePodZastaw/

Gwiazda stacji Polsat walczy z ciężką chorobą od wielu lat - wie o tym każdy. Jednak w ostatniej rozmowie z dziennikarzami ujawnił im nowe fakty ze swojego życia, a także udało im dowiedzieć się szczegółów o jego żonie.

Znany z telewizji Polsat aktor wzbudza większą sensację swoimi problemami osobistymi aniżeli telewizyjnymi sukcesami. Teraz wszystko wskazuje na to, że osiągnął sukces, znalazł miłość, a do nałogu absolutnie nie wróci. Mocno się pilnuje i nie chce przeżywać po raz kolejny życiowych tragedii.

Polsat, dając aktorowi rolę w serialu, pokazał, że darzy go zaufaniem

Aktor, który odnalazł się w programie emitowanym w telewizji Polsat, przerwał w końcu złą passę w swoim życiu. Henryk Gołębiewski osiągnął tak długo oczekiwany spokój. Zanim do tego doszło, miał masę problemów osobistych. Nałóg alkoholowy nie odstępował go na krok, a przez swoje wyskoki był kojarzony jedynie z butelką wódki. Media nie miały dla niego litości. W pewnym momencie pisano nawet, że nie żyje.

Potem Henryk Gołębiewski stracił pracę w serialu "Druga Szansa". Nie chciał udzielać się w mediach, a dziennikarze szukali pożywki. Potem dowiedział się, że zachorował na raka. Odkąd udało mu się znaleźć miłość życia i złapać angaż w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" wszystko idzie ku dobremu. Niedawno aktora zapytano o to, czy udało mu się rzucić nałóg i już nie pije alkoholu:

- Tak. Od roku nie miałem go w ustach - wyznał 63-latek.

Prywatnie zaczęło mu się układać szybciej, niż się tego spodziewał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie prywatne Henryka Gołębiewskiego również w znacznym stopniu się poprawiło. W 2006 roku ożenił się z Marzeną Matusik, która stała się jego ostoją. Ma również 11-letnią córkę Różę i właśnie dla obu tych kobiet zdecydował się walczyć.

- Tak, ale ona też jest bardzo za mną. Nie da złego słowa o mnie powiedzieć. I choćby dla niej wiem, że nie mogę wrócić do alkoholu. Niech pani nie wierzy głupim plotkom - opowiadał dziennikarzom rok temu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

O żonie wypowiada się w mediach bardzo ciepło. Zaznacza, że jest dla niego bardzo ważną osobą i w każdej, nawet najtrudniejszej chwili, może ona liczyć na jego wsparcie.

- Żona może na mnie liczyć bardziej niż ja na nią. Gdy miałem uszkodzoną piętę, nie chciała uwierzyć, że nie wolno mi pracować w domu. Kazała mi chodzić na palcach, jeśli mnie boli. Dopiero pielęgniarka uświadomiła ją, że jest złamanie w tym miejscu jest najbardziej bolesnym złamaniem - opowiada Henryk Gołębiewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News