O koszmarnej tragedii na północy Polski z samego rana poinformował Polsat. 4 młode osoby nie żyją

O koszmarnej tragedii na północy Polski z samego rana poinformował Polsat. 4 młode osoby nie żyją Źródło: Flickr/ Olgierd Rudak

Polsat poinformował o tragicznym wypadku, do którego doszło dziś rano w województwie kujawsko-pomorskim. W jego wyniku zginęły cztery młode osoby, które miały około 20 lat.

Polsat News przekazał w niedzielę rano wiadomość o tragicznym wypadku. Zdarzenie miało miejsce w Miradzu, w województwie kujawsko-pomorskim. W wyniku tragicznego wypadku zginęły cztery osoby, które miały około 20 lat.

Polsat News informuje o tragedii. Nie żyją cztery osoby

Do tragedii doszło w Miradzu, nieopodal Strzelna. Pierwsze doniesienia mówią, że w wypadku brał udział tylko jeden samochód. Jadące nim osoby zginęły na miejscu. 

- Cztery osoby zginęły w Miradzu koło Strzelna (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie w niedzielę samochód osobowy uderzył w drzewo - poinformował Polsat News policjant dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Mogilnie.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło na drodze powiatowej między Strzelnem i Wójcinem - to trasa nieopodal Jeziora Gopło. Auto jechało szosą na terenie leśnym. Okazuje się, że na prostym odcinku drogi pojazd wpadł na drzewo. Nieznane są przyczyny tego zderzenia. 

W wyniku wypadku na miejscu zginęły cztery osoby. Wszystkie ofiary były młode, w wieku około dwudziestu lat. Z doniesień wynika, że było to czterech mężczyzn i jedna kobieta. Wciąż nie jest pewne, kto prowadził pojazd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja bada przyczyny wypadku. Utrudnienia na drodze

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby, w tym trzy zastępy straży pożarnej. Policja prowadzi teraz czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności wypadku. Podstawowe pytanie, na które muszą odpowiedzieć służby, to: dlaczego samochód zjechał z drogi i zderzył się z drzewem. Nie jest jeszcze wiadomo, czy kierowca auta był pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt
2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

Na drodze w okolicach Miradza można spodziewać się utrudnień. Kierowcom korzystającym z tej trasy zaleca się użycie objazdów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  2. Nie żyje 14-letni syn byłego polityka PO. Chłopiec zginął tragicznie w wypadku na quadzie
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News