Znamy termin sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Prokuratura bada przyczynę śmierci dziecka

Znamy termin sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Prokuratura bada przyczynę śmierci dziecka Źródło: twitter.com Mateusz Czmiel

Polsat przekazał informacje o terminie sekcji zwłok odnalezionego niedawno 3,5-letniego Kacperka. Historią zaginięcia chłopca z Nowogrodźca w ostatnich tygodniach żyła cała Polska. W sobotę ciało dziecka wyłowiono z rzeki Kwisa w województwie dolnośląskim.

Polsat przekazał informacje o terminie sekcji zwłok Kacperka, którego ciało wyłowiono w sobotę z rzeki Kwisy w okolicy Nowogrodźca w województwie dolnośląskim. Przez ostatnie tygodnie sprawą zaginięcia 3,5-latka żyła cała Polska, poszukiwania dziecka rozpoczęto w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku.

Polsat przekazał najnowsze informacje w sprawie odnalezienia 3,5-letniego Kacperka

Poszukiwania Kacperka z Nowogrodźca rozpoczęły się 27 kwietnia 2020 roku. Dziecko zaginęło podczas przebywania na działce pod opieką ojca. Mężczyzna tłumaczył służbom, że stracił syna z oka podczas porządkowania ogrodu. W trakcie zdarzenia wyszło na jaw, że ojciec dziecka jest pod wpływem alkoholu.

- Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu - przekazała Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowa bolesławieckiej policji.

Polsat poinformował o terminie sekcji zwłok Kacperka z Nowogrodźca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po niemal 2 tygodniach poszukiwań, ciało chłopca zostało w sobotę 9 maja 2020 roku wyłowione z pobliskiej rzeki Kwisa. Polsat News przekazał informację o terminie sekcji zwłok dziecka. Jak poinformował stację prok. Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, odbędzie się ona 11 maja 2020 roku.

- Prawdopodobnie później będą znane wstępne wyniki. Na ten moment nie mam tych informacji - dodał prok. Tomasz Czułowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Michał Wiśniewski uderzył syna? Nagranie trafiło do sieci, słychać na nim: „Nie bij już tato”

Trwa śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci Kacperka Błażejowskiego. Tata 3,5-latka usłyszał zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Matka chłopca zaapelowała w sobotę, by "przestać oczerniać" ojca chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia wstrząsnęła całym miastem. W mieszkaniu odnaleziono ciało 22-latki
  2. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  3. Rząd da pracującym Polakom dodatkowy tysiąc złotych. Trzeba spełnić dwa warunki
  4. Widzisz pionowe bruzdy na swoich paznokciach? Możesz mieć poważny problem, lepiej zadbaj o zdrowie
  5. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać
  6. Popularny, okropny błąd w gotowaniu ziemniaków może mieć ponure konsekwencje. Wystrzegaj się go

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News