Niebywałe, jak była dziewczyna potraktowała Jarusia z Chłopaków do wzięcia. Upokorzyła go w najgorszy sposób

Niebywałe, jak była dziewczyna potraktowała Jarusia z Chłopaków do wzięcia. Upokorzyła go w najgorszy sposób Źródło: youtube/ jarek Mergner chłopaki do wziecia/

Polsat cały czas prezentuje widzom swój hitowy program "Chłopaki do wzięcia". W jednym z odcinków, Jaruś postanowił opowiedzieć w nim jak został okrutnie upokorzony przez pewną dziewczynę. Naprawdę trudno sobie to wyobrazić.

Polsat regularnie wypuszcza nowe odcinki kultowych "Chłopaków", którzy cieszą się coraz większą popularnością. Widzowie chętnie śledzą życie bohaterów, którzy otwarcie pokazują swoje miłosne perypetie. Niektórym z nich już udało się poznać ukochaną partnerkę, a inni wciąż szukają tej jednej jedynej. Są i tacy, jak Jaruś, dla których sercowe podboje zakończyły się w straszny sposób.

Widzowie stacji Polsat wstrząśnięci. Jarek z "Chłopaków do wzięcia" został upokorzony 

Z odcinka na odcinek fani "Chłopaków do wzięcia" coraz lepiej poznają uczestników, typując przy tym swoich faworytów. Nie da się ukryć, że największą sympatią w ich oczach cieszy się Jaruś, któremu w miłosnych rozterkach kibicuje tysiące widzów. Bohater paradokumentu chętnie opowiada o swoich dotychczasowych doświadczeniach, a jedna z jego ostatnich historii zwyczajnie odbiera mowę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jaruś zdradził, że jakiś czas temu udało mu się poznać piękną dziewczynę, z którą miał nadzieje ułożyć sobie życie. Znajomość zapowiadała się naprawdę owocnie, a on ufał jej coraz bardziej. W końcu nowo poznana kobieta poprosiła go o wysłanie kilku pikantnych zdjęć. Zauroczony nią Jaruś zgodził się niemal od razu nie mając nawet pojęcia, że wszystko potoczy się to w takim kierunku. 

Ku jego zdziwieniu, dziewczyna opublikowała intymne fotki w sieci, a co gorsza, pozostawała głucha na jego prośby o usunięcie ich. Bohater "Chłopaków" przeżył horror obserwując, jak jego zdjęcia obiegają internet. Z wielkim bólem przyznał, że nigdy nie czuł się tak upokorzony i to przez osobą, z którą chciał stworzyć szczęśliwy związek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Nieprzyjemne zdarzenie wstrząsnęło widzami, a przede wszystkim sympatykami Jarusia. Na nim samym cała sytuacja odcisnęła ogromne piętno i sprawiła, że teraz stał się nieufny wobec kobiet. Od tego momentu poszukiwania partnerki na całe życie mogą być dla niego jeszcze trudniejsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. To może być koniec Urzędów Skarbowych. Jest plan resortu finansów
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

Źródło: polsat 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News