Widzowie Polsatu załamani, już go więcej nie zobaczą. Gwiazdor potwierdził właśnie wiadomość o odejściu

Widzowie Polsatu załamani, już go więcej nie zobaczą. Gwiazdor potwierdził właśnie wiadomość o odejściu Źródło: TRICOLORS East News

Widzowie Telewizji Polsat, a zwłaszcza fani jednego z ich gwiazdorów będą zrozpaczeni. Pojawił się oficjalna informacja na temat jego rezygnacji z udziału w znanym i lubianym programie. Choć na ekrany mieli powrócić wszyscy, niestety tak się nie stanie. Bardzo przykra wiadomość.

Wskutek pandemii koronawirusa wiele programów telewizyjnych zostało kilka miesięcy temu wstrzymane. Podobnie sprawa miała się z programem "Taniec z Gwiazdami" Telewizji Polsat. Na początku informowano jednak o tym, że wszyscy powrócą za jakiś czas w niezmienionym składzie. Niestety tak się jednak nie stanie ze względu na rezygnację jednego z gwiazdorów.

Widzowie Polsatu są zrozpaczeni, ich ulubiony aktor zrezygnował z dalszego udziału w programie

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wszystkim branżom. Tą, która ucierpiała jednak wyjątkowo mocno jest rozrywka - odwołane koncerty, seriale, programy itp. Ostateczne obostrzenia sprawiły, że zdjęcia do popularnych programów zostały chwilowo zawieszone. Taka sytuacja dotknęła również taneczny program Telewizji Polsat - "Taniec z Gwiazdami". Niedawno potwierdzono, że już jesienią show powróci jednak na antenę.

Jak zapewniano początkowo, w programie pojawi się niezmieniony skład gwiazd i tancerzy. Nieco później okazało się jednak, że niestety tak się nie stanie. Na dalszą przygodę taneczną nie będzie mógł pozwolić sobie Marcin Bosak, który wycofał się z udziału już w czerwcu. Początkowo pojawiły się doniesienia o tym, że jego rezygnacja ma związek ze zbyt niską gażą, czego nie skomentował gwiazdor. Teraz jednak w końcu odniósł się do całej sytuacji i wyjawił powód swojej decyzji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach sporej ilości nieprawdziwych informacji, dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, (...) śpieszę z wyjaśnieniem, dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody - przekazał Marcin Bosak w swoim poście na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
2. Myślała, że na nosie ma zwykłą krostkę. Niestety był to pierwszy objaw strasznej choroby
3. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych

Aktor przekazał także kilka słów komentarza w stronę serwisu Pudelek, który jako pierwszy informował o jego rezygnacji ze względu na zbyt niską gażę. Przekazał także podziękowania w stronę Telewizji Polsat, producentów programu oraz wszystkim, którzy go wspierali i trzymali za niego kciuki podczas tanecznej bitwy. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry. Po długim czasie, niezwykle intensywnej aktywności zawodowej(za co jestem wdzięczny), mam pierwszy od dawna wolny dzień. Czas na zwolnienie rytmu, przemyślenia, refleksje i zamknięcie niedokończonych wątków. To jeden z nich. #tanieczgwiazdami. Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję @wiktoriaomyla za cierpliwość. @marysiadebska za nieustające wsparcie. Rodzicom i @_annabosak za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy. Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy. @taniec_z_gwiazdamifaniofficial @tanieczgwiazdami_fanclub @polsatofficial @bestofsardinia_ wiktoriaomyla #pudelek #brukowiec #taniec #dance #work #jesień @taniec__z__gwiazdami__fanpage @tanieczgwiazdamifani @tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

Najlepsze newsy dnia:

  1. „Opowiem wam, co za nowe buty potrafią zrobić biedne dziewczyny. Nie mają hamulców”- Daniel
  2. Na jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekret
  3. Prymarny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Zagrożenie aż do 22 sierpnia
  4. Fatalne doniesienia o aktorze TVP i TVN. Ciężko chory, nie ma nawet na chleb
  5. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News