Tragiczny los głównego bohatera najlepszego sitcomu w dziejach Polsatu. Mało kto wiedział, co spotkało gwiazdora przed śmiercią

Tragiczny los głównego bohatera najlepszego sitcomu w dziejach Polsatu. Mało kto wiedział, co spotkało gwiazdora przed śmiercią Źródło: .

Polsat dzięki jego produkcji gromadził przed telewizorami setki, a nawet miliony widzów. Wybitna gwiazda sitcomu, który gościł na antenie stacji, zmarła w tragicznych okolicznościach. Jego życie także nie należało do wesołych - w przeciwieństwie do jego show.

Polsat dzięki show gwiazdora notował przez lata bardzo wysokie wyniki oglądalności. Nic dziwnego, że nawet dzisiaj niektóre stacje dalej emitują odcinki sitcomu, który ogromną popularność zdobył w niemal 130 krajach na całym świecie i wciąż wspominany jest z rozrzewnieniem.

Choć gwiazdor w swoim programie zdawał się być człowiekiem radosnym, z dystansem do siebie, a także z cudownym i legendarnym poczuciem humoru, jakiego wielu mogłoby mu tylko pozazdrościć, to niestety były jedynie pozory. Po zejściu ze sceny rzeczywistość i życie gwiazdora były niezwykle ponure.

Gwiazda sitcomu emitowanego w stacji Polsat miała trudne życie

Benny Hill, czyli Alfred Hawthorne Hill, to aktor komediowy, który jest z pochodzenia Brytyjczykiem. Jego program, czyli "Benny Hill Show", w Wielkiej Brytanii zdobył niemal z miejsca wielką popularność stając się hitem tamtejszych stacji. Rozbawiał widzów do łez. Sam aktor także gęsto ronił łzy, lecz nie ze śmiechu, a z powodu bólu, jaki towarzyszył mu każdego dnia.

Informacje o Bennym Hillu znajdziemy szczególnie w książce "True Confessionsof a Shameless Gossip" autorstwa Craiga Bennetta, który przeprowadził między innymi wywiad z przyjaciółką Benny'ego Hilla.

Sara Kemp zdradziła wstrząsające szczegóły z życia aktora. Jak się okazuje, prywatnie cierpiał on na nerwicę, a także na problemy związane z niskim poczuciem własnej wartości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Potrafił godzinami przekonywać mnie, jak bardzo jest nieatrakcyjny i niekochany - wyznała.

Aktor w ciągu swojego życia zgromadził prawdziwą fortunę. Chciał założyć rodzinę, której z pewnością zapewniłby byt na wysokim poziomie, nigdy jednak mu się to nie udało. Wszystkie kobiety, którym się oświadczał, odrzucały jego miłość. Ostatecznie niestety zmarł w wieku 68 lat pozostawiając 10 mln rodzinie, która nie chciała z nim mieć nic wspólnego. Jego bliscy, którzy otrzymali pieniądze komika, uważali, że jego show jest obleśne, seksistowskie i nie chcieli przyznawać się do wuja i brata.

Co najsmutniejsze - kiedy Benny Hill zmarł na zawał serca, przez kilka dni spoczywał w swoim hotelu. Dopiero po tym czasie ktoś odnalazł go nieżywego na fotelu. To pokazuje, jakim był samotnym i zapomnianym przez wszystkim człowiekiem. Hill cierpiał na depresję aż do samej śmierci.

  1. Jakie wykształcenie ma Robert Janowski? Skończył jedne z NAJCIĘŻSZYCH studiów! Zdębiejecie, gdy się dowiecie jakie!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu