Rozpędzony motocyklista wjechał w grupę przechodniów. Polsat poinformował o przerażającym wypadku

Rozpędzony motocyklista wjechał w grupę przechodniów. Polsat poinformował o przerażającym wypadku Źródło: pikio.pl

Polsat poinformował o wstrząsającym wypadku. Rozpędzony motocyklista wpadł w grupę przechodniów przemieszczających się chodnikiem.

Polsat doniósł o niesamowicie niebezpiecznym zdarzeniu. Wieś Żelechlinek położona w województwie łódzkim była świadkiem nietypowego wypadku w trakcie którego motocyklista poruszający się ulicą Rawską stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał w grupę przechodniów idących chodnikiem. Ofiary musiały zostać poddane natychmiastowej hospitalizacji.

Polsat poinformował o wypadku. Motocyklista z Żelechlinek startował ludzi

Z początku sytuacja na miejscu wypadku wyglądała na bardzo poważną. Rozpędzony do ogromnej prędkości pojazd skierował się niebezpiecznie w stronę chodnika, tratując przechodniów, a dwoje z nich dotkliwie raniąc.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem nie opanował pojazdu i przewrócił się na osoby idące chodnikiem - powiedział Polsat News aspirant Grzegorz Stasiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Jak się okazuje, sytuacja została bardzo szybko opanowana i na całe szczęście, nikt z poszkodowanych, jak tez sam kierowca nie zostali aż tak drastycznie pokrzywdzeni na skutek wypadku motoru. Teraz przed policją z Tomaszowa Mazowieckiego stoi wielkie wyzwanie, aby ustalić, co tak naprawdę stało za wypadkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co doprowadziło do zdarzenia?

Według wstępnych ustaleń policji pracującej na miejscu zdarzenia, wszyscy uczestnicy wypadku, łącznie z kierowcą pojazdu, byli trzeźwi, a więc wątek opierający się na podejrzeniu prowadzenia pod wpływem alkoholu można uznać za nieważny.

Możliwe, że za zdarzenie odpowiadała nierówna nawierzchnia jezdni, bądź też brak koncentracji prowadzącego, który mógł nie zauważyć ludzi przemieszczających się wieczorową porą, a prędkość maszyny była na tyle duże, że nie udało mu się wyhamować na czas. Są to jednak jedynie hipotezy, policja bowiem wciąż nie podała oficjalnej przyczyny zdarzenia.

Jak donoszą media, jedna z ofiar doznała złamań i głębokich otarć. Na miejscu pomoc udzielona została także świadkowi wydarzeń, który pod wpływem nerwów stracił na chwilę przytomność. Nikomu jednak na szczęście nic już nie zagraża. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie wykształcenie ma Robert Janowski? Skończył jedne z NAJCIĘŻSZYCH studiów! Zdębiejecie, gdy się dowiecie jakie!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

 źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News