Polsat ogłosił nagłą decyzję
youtube.com Polsat
Monika Majko - 10 Maja 2020

Polsat wydał nagły komunikat. Niespodziewana decyzja ws. uwielbianego programu, ciężko uwierzyć

Polsat przekazał widzom nagły komunikat, ogłoszenie poruszyło wszystkich. W związku z zagrożeniem epidemicznym panującym w całym kraju z powodu pandemii koronawirusa stacja zmuszona była odwołać SuperHit Festiwal 2020, który miał się rozpocząć 22 maja. Władze Polsatu podjęły jednak decyzję o zorganizowaniu nietypowego koncertu w ramach anulowanego wydarzenia.

Polsat przekazał widzom najnowsze wieści, tego nikt się nie spodziewał. Z powodu pandemii koronawirusa w kraju zakazano organizacji imprez masowych w tym koncertów. To zmusiło stację do odwołania tegorocznego festiwalu SuperHit 2020, zaplanowanego na 22-24 maja. Władze Polsatu podjęły jednak zaskakującą decyzję.

Polsat zaskoczył widzów, stacja zorganizuje niezwykły koncert w Operze Leśnej w Sopocie

Z powodu pandemii koronawirusa, która paraliżuje nie tylko Polskę, ale również cały świat, polski rząd wprowadził tymczasowy zakaz organizacji imprez masowych. Rezultatem tych działań były decyzje o przełożeniu lub odwołaniu wszystkich festiwali, zaplanowanych w najbliższym czasie. Z powodu zakazu anulowano m.in. polsatowski SuperHit Festiwal, który miał się odbyć w terminie 22-24 maja 2020 roku.

Rok szkolnyUczniowie wrócą do szkół jeszcze przed wakacjami? Media ujawniają niebywały plan rząduCzytaj dalej

Stacja nie zostawiła jednak widzów z pustymi rękami. Polsat poinformował o niezwykłej niespodziance, którą przygotował w ramach odwołanego festiwalu. W pustej Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się koncert "Polsat Festiwal Giganci w Sopocie", który będzie transmitowany na żywo na antenie stacji 23 maja 2020 roku.

- Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny muzycznej. Wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie - przekazali organizatorzy koncertu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata był odpowiedzialny za zniknięcie swojego dzieckaTata wyszedł z 5-letnim synem i nigdy nie wrócił. Zrozpaczona mama nie traciła nadziei, 13 lat później poznała prawdę i zaniemówiłaCzytaj dalej

Polsat przygotował również coś dla miłośników kabaretów

Widzowie usłyszą ze sceny największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego m.in. "Rzuć to wszystko, co złe", "Chałupy welcome to", "Z Tobą chcę oglądać świat" czy kultową już "Pszczółkę Maję" w aranżacji współczesnych gwiazd polskiej piosenki. Stacja przypomni również występy m.in. Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, Agnieszki Chylińskiej oraz T.Love. Widowisko poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dzisiaj wchodzi w życie kolejny zakaz. Potrwa do 23 maja lub jeszcze dłużej
2. Uczniowie jednak wrócą do szkół przed wakacjami? Media dotarły do ustaleń rządu

Oprócz koncertu stacja zaplanowała również transmisję kabaretonu "Sopocki Hit Kabaretowy - czego nam brakuje". Widowisko zostanie wyemitowane dzień później, w niedzielę 24 maja.

- Polsat umie zadbać o dobry humor swoich widzów. Dlatego już wkrótce pokażemy Wam najbardziej zabawne skecze i gagi, które oglądaliśmy w Operze Leśnej! Wśród artystów kultowe kabarety, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Nowaki, kabaret Skeczów Męczących i formacja Smile. To będzie wieczór pełen śmiechu, żartów i radości - można przeczytać w opisie zaplanowanego widowiska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tony padliny pozostawione na polskiej drodze. "Tykająca bomba, czegoś takiego nigdy nie widziałem"
  2. Medalista mistrzostw świata popełnił samobójstwo. Miał tylko 43 lata
  3. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa
  4. Wiemy, czy zwierzęta domowe zarażają ludzi koronawirusem. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Nagła śmierć polskiego muzyka. Fani w żałobie, miał dopiero 42 lata
  6. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News