Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, TVP i Polsatu. Przed laty syn umarł na jego rękach, przegrał z ciężką chorobą

Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, TVP i Polsatu. Przed laty syn umarł na jego rękach, przegrał z ciężką chorobą Źródło: .

Gwiazda telewizji Polsat straciła syna. Uwielbiany przez widzów aktor nie mógł nic poradzić podczas walki z chorobą dziecka. Chłopiec zmarł na rękach artysty.

Gwiazda największych telewizji, jak Polsat, TVN oraz TVP przeżyła wielki dramat. Ojciec prawdopodobnie przeżył jedno z najtrudniejszych doświadczeń, jakie mogą spotkać rodzica. Artysta pochował swojego syna.

Aktor, którego mogliśmy oglądać między innymi w telewizji Polsat, przeżył straszną tragedię. Wielu widzów zakochało się w jego kreacjach, jednak mało kto podejrzewał, że w życiu prywatnym artysta doświadczył tak dramatycznej sytuacji, Mowa o Bartłomieju Topie, mężczyźnie, który zagrał w wielkich produkcjach jak "Pan T." czy "Kler".

Gwiazda telewizji Polsat pochowała syna

Dzięki niemu telewizja Polsat, TVN oraz TVP gromadziły przed telewizorami mnóstwo widzów. Bartłomiej Topa każdą rolą potrafi elektryzować publikę. Aktor znany jest z tego, że stroni od mediów społecznościowych oraz wywiadów. Dlatego duża część publiczności nie wie, że doświadczył w swoim życiu dramatu, który złamałby niejeden życiorys. Topa pochował swojego syna.

- To było w szpitalu w Łodzi, trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach. Nic nie mogłem zrobić. Odszedł. To był moment, kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że jestem, kur***, w jakimś totalnym Matriksie - przyznał Bartłomiej Topa.

Aktor, którego mogliśmy podziwiać dzięki telewizji Polsat, zmierzył się z ciężką chorobą swojego syna. Kajetan urodził się z wadą serca. Jedni z najbardziej doświadczonych lekarzy nie mogli nic poradzić, gdy chłopiec umierał na rękach ojca. Topa przyznał, że to doświadczenie na zawsze odmieniło jego życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To uczucie, które wyrzuca na zupełnie inną orbitę. Myślę, że na większość rzeczy w życiu nie mamy jednak wpływu i świadomość tego daje totalną siłę. Dla mnie najtrudniejszym doświadczeniem w życiu była śmierć syna. Jak widziałem go w inkubatorze. Wiedziałem, że ma w sercu wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co oznaczało, że nie zobaczę, jak będzie dorastał. I wtedy zadałem sobie pytanie: dlaczego? Gdzie jest sens życia? I ja sobie to pytanie zadaję nieustająco - powiedział aktor w wywiadzie dla magazynu Pani.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze przekazali Kasi Kowalskiej smutną wiadomość o stanie córki. Łączymy się w bólu

2. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Aktor, którego oglądaliśmy w telewizji Polsat, mimo wszystko stanął na nogi i postanowił kontynuować karierę artystyczną. Nadal możemy obserwować Bartłomieja Topę zarówno w teatrze, jak i kinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa
  2. Anna Lewandowska w tym miesiącu urodzi. Pokazała ciążowy brzuszek na siłowni (FOTO)
  3. Ksiądz był zakażony, kościół został zamknięty. Sanepid poszukuje wszystkich, którzy mieli kontakt z duchownym
  4. Niepokojące słowa Szumowskiego. Twierdzi, że jeśli wydarzy się jedna rzecz, zabraknie pieniędzy na leczenie Polaków
  5. Żonie Zenka Martyniuka puściły nerwy. Posunęła się do wyzwisk
  6. Rolnicy wylewają całe cysterny mleka na pole. Druzgoczące zdjęcia obiegają światowe media

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News