Polsat, TVP i TVN wyświetlały największe seriale z jego udziałem. Media obiegła nagła wiadomość o śmierci znanego aktora

Polsat, TVP i TVN wyświetlały największe seriale z jego udziałem. Media obiegła nagła wiadomość o śmierci znanego aktora Źródło: unsplash/David Tomaseti/

Polsat, TVN, TVP i wiele innych stacji regularnie wyświetlały kultowe filmy i seriale z jego udziałem, a kobiety nieustannie za nim szalały. Teraz media obiegły przykre informacje o śmierci aktora.

Polsat nie był jedyną stacją, która wyświetlała uwielbiane przez miliony produkcje, gdzie widzowie mogli podziwiać swojego ukochanego aktora. Jego wdzięk, osobowość, urok, ale przede wszystkim talent, pozwoliły mu latami cieszyć się sławą i rzeszą wiernych fanów, którym teraz przyszło zmierzyć się z wyjątkowo smutnymi doniesieniami. Nikt nie spodziewał się odejścia ulubieńca. 

Nie tylko Polsat emitował seriale i filmy z jego udziałem. Media donoszą o nagłej śmierci aktora 

Jak podają media, 8 stycznia 2020 roku w swoim domu w Santa Monica w USA zmarł amerykański aktor Edd Byrnes. Jego niespodziewana śmierć pogrążyła w żałobie miliony, ale przede wszystkim jego wieloletnią partnerkę Catherine Gross i syna Logana Byrnesa. Wiadomo, że gwiazdor zmarł w wieku 87 lat z przyczyn naturalnych.

Jako pierwszy o śmierci Edda poinformował Logan, zamieszczając na Twitterze wpis pełen żalu. 

- Z głębokim smutkiem i żalem dzielę się z wami odejściem mojego ojca Edda Byrnesa. Był niesamowitym człowiekiem i jednym z moich najlepszych przyjaciół. Przeczytajcie załączony komunikat prasowy - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Media są obecnie przepełnione wspomnieniami zasmuconych fanów, którzy przywołują w pamięci swoje ulubione produkcje filmowe i serialowe z jego udziałem emitowane w Polsce m.in. przez stacje TVN, TVP czy Polsat. Przypominamy, że jedną z jego pierwszych ról, która przyniosła mu największą rozpoznawalność była rola detektywa Geralda Kooksona III, znanego jako "Kookie" w serialu "77 Sunset Strip". Jego sława z roku na rok rozkwitała coraz bardziej, a przyczyniał się do tego udział w kolejnych produkcjach takich jak: "Renegade Riders" czy "Red Blood, Yellow Gold", a nawet rola prowadzącego w "Kole fortuny". 

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

 

Edd zagrał również w kultowym musicalu "Grease", gdzie wcielił się w postać Vince'a Fontaine'a, a po tym filmie na jego konto wpłynęły kolejne propozycje, dzięki którym zagrał również w "Aniołkach Charliego", "Statku miłości", "Fantasy Island", czy "Świecie według Bundych". Nie sposób wymienić wszystkich produkcji z jego udziałem, a nagła śmierć aktora to bez dwóch zdań wielka strata dla świata filmowego, z którą ciężko będzie się pogodzić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Zapukają do drzwi i sprawdzą, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News