Petarda jakiej jeszcze nie było! Polsat zdradził szczegóły swojego Sylwestra, inne stacje mogą tylko pozazdrościć

Petarda jakiej jeszcze nie było! Polsat zdradził szczegóły swojego Sylwestra, inne stacje mogą tylko pozazdrościć Źródło: youtube/polsat/

Polsat postanowił w końcu ujawnić szczegóły swojego Sylwestra. Polacy mogą przeżyć prawdziwy szok po takich informacjach, a inne stacje mogą tylko zazdrościć. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Polsat jak co roku organizuje jedną z większych w Polsce imprez sylwestrowych. Za każdym razem pod sceną zjawiają się prawdziwe tłumy, a przed telewizorami zasiadają miliony. Z nadejściem każdego Nowego Roku stacja stara się czymś zaskoczyć swoich widzów i trzeba przyznać, że w roku bieżącym z pewnością cel został osiągnięty. Polsat wszystko ma już zaplanowane, a pierwsze szczegóły obiegły media. 

Petarda jakiej jeszcze nie było. Polsat zdradza szczegóły swojego Sylwestra 

Tegoroczny Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a miliony kobiet już zachodzi w głowę na jaką kreację postawić tego wieczoru. W ich głowach wciąż rodzi się wiele niepewności w kwestii finalnego wyglądu, jednak jedno jest już pewne i niezmienne. Polsat, który zgromadzi tysiące pod sceną w Chorzowie, dopina ostatnie szczegóły wielkiej imprezy, a najlepszym smaczkami już podzielił się z Polakami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekazuje Jastrząb Post, opierając się o doniesienia samych organizatorów, w tym roku na scenie staną wyjątkowe sławy, a prezentowane utwory pozwolą rodakom cofnąć się o kilka, a nawet kilkanaście lat wstecz do największych przebojów, które swego czasu rozbrzmiewały w każdej radiostacji. Królową wieczoru będzie Cleo, która wykona m.in. kultowe "My Słowianie" czy jeden ze świeższych hitów "Za krokiem krok". 

Na scenie stanie również zespół Ich Troje wykonując choćby "A wszystko to.." oraz Piersi z dumą prezentując rozsławioną "Bałkanicę". Prócz nich do sylwestrowej zabawy rozgrzeją również: Feel, Enej, Future Folk, Sławomir czy choćby Michał Szpak. Nie zabraknie także największych hitów ostatnich miesięcy takich jak: "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari i "Mama ostrzegała", które porwą wszystkich do tańca. 

Wieczór pełen przebojów na długo zapadnie w pamięci Polaków, a jak się okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek. Stacja jednak nie chce zdradzać wszystkich smaczków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News