Polsat
Screen 'Wydarzenia"
Monika Majko - 9 Września 2020

Polsat poinformował nagle w relacji na żywo. Trwają poszukiwania, liczy się każda pomoc

Polsat przekazał najnowsze informacje w relacji na żywo, trwają intensywne poszukiwania. Służby pilnie apelują o pomoc, nie ma czasu do stracenia.

Polsat przekazał pilny apel służb podczas trwania serwisu informacyjnego "Wydarzenia". Stołeczna policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Sytuacja jest poważna, nie ma czasu do stracenia.

Polsat poinformował o zaginięciu seniorki z Warszawy

Stacja Polsat w najnowszym wydaniu serwisu "Wydarzenia" przekazała pilne informacje, stołeczne służby apelują o pomoc w poszukiwaniach 60-letniej Katarzyny Witczak, która zaginęła 8 września 2020 roku w Warszawie. Seniorka wyszła ze swojego domu przy ulicy Popiełuszki na Żoliborzu około godziny 9:30, wtedy była widziana po raz ostatni.

Przygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychPrzygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychCzytaj dalej

Zaginiona kobieta jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 60 kg i ma 160 cm wzrostu. Seniorka ma siwe, krótko ścięte włosy, na co dzień nosi również okulary. W dniu zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę, jeansowe spodnie oraz ciemne buty.

Służby zaapelowały o pomoc w poszukiwaniu 60-letniej Katarzyny Witczak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matura i gwiazdy, które jej nie zdałyPolskie gwiazdy, które bez matury zrobiły oszałamiającą karierę. Wcale się tego nie wstydzą i zarabiają krocieCzytaj dalej

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o tym, gdzie przebywa zaginiona Katarzyna Witczak, proszeni są o kontakt z jednostką policji prowadzącą sprawę KRP V w Warszawie. Zgłaszać się można pod numerem telefonu 47 723-71-55.

Dzisiaj grzeje:

1. Naprawdę smutna informacja dotarła do mediów. Nie żyje Kubuś, wszyscy mieli nadzieję, że wygra
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

W poszukiwaniach 60-latki pomaga również strona "Zaginieni przed laty". Na jej profilu facebookowym pojawił się apel do internautów, by udostępniali wiadomości o zaginionej oraz zgłaszali wszelkie informacje w tej sprawie do stosownych służb lub przedstawicieli strony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja przeszło samo siebie? Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał, audycja obiega media
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. Tadeusz Rydzyk ukrywał prywatny swój sekret przez dziesiątki lat. W końcu wyszła na jaw
  4. Nadchodzi przełomowa zmiana ws. obowiązku noszenia maseczek? Media dotarły do poufnych informacji
  5. Nikt nie spodziewał się lepszych informacji. Zacznie się już w weekend, niebywałe doniesienia
  6. Wydało się, jaką kawę najchętniej piją Polacy. Można się mocno zdziwić, na 1. miejscu wcale nie mała czarna

Cezary Pazura pokazał domNiebywałe, jak wygląda wnętrze domu Cezarego Pazury. Aż dziw, że wszystko do siebie pasujeCzytaj dalej

Źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News