Polsat przekazał tragiczne informacje. Pożar w hotelu, nie żyje co najmniej 10 osób

Polsat przekazał tragiczne informacje. Pożar w hotelu, nie żyje co najmniej 10 osób Źródło: Pikio.pl

Polsat przekazał tragiczne wiadomości - w hotelu doszło do pożaru. Ogień szybko rozprzestrzenił się w budynku, rezydenci placówki nie mieli szans na ucieczkę. Nie żyje co najmniej 10 osób, dramatyczne informacje obiegły światowe media.

Polsat poinformował o tragicznym pożarze w jednym z indyjskich hoteli, który służył w ostatnim czasie jako miejsce kwarantanny dla osób zakażonych koronawirusem. Ogień szybko strawił budynek, nie żyje co najmniej 10 osób. Tragiczne wiadomości obiegły światowe media.

Polsat przekazał informacje o tragedii w Indiach

Do tragedii doszło w niedzielę w hotelu Svarna Palce w Widźajawadzie w stanie Andhra Pradeś w Indiach. Prywatna placówka służyła w ostatnim czasie za miejsce kwarantanny dla osób zakażonych koronawirusem niewymagających pobytu w szpitalu. Ogień w budynku pojawił się w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w urządzeniu do klimatyzacji w hotelowym lobby.

Do pożaru doszło w godzinach porannych. Jak przekazały lokalne władze, w wyniku zdarzenia śmierć poniosło co najmniej 10 osób, a 15 zostało rannych. Ogień szybko rozprzestrzenił się po całym budynku, 7 rezydentów próbowało ratować swoje życie, skacząc z tarasu, jednak żaden z nich nie przeżył upadku. Kolejne 3 osoby zaczadziły się wewnątrz budynku.

 - Z bólem przyjąłem wiadomość o pożarze w ośrodku dla chorych na COVID-19. Moje myśli są dziś z tymi, którzy stracili swych bliskich. Modlę się o szybki powrót do zdrowia tych, którzy ucierpieli - napisał premier Indii Narendra Modi na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie żyje co najmniej 10 osób, a 15 jest rannych

Jak przekazał "The Indian Express", szef indyjskiego rządu stanowego Jaganmohan Reddy poinformował, że rodziny ofiar otrzymają po 5 mln rupii indyjskich co w przeliczeniu na polską walutę wynosi 249 717 złotych. Władze zapowiedziały również, że dopilnują, by przeprowadzono rzetelne śledztwo w sprawie przyczyn tragicznego pożaru.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych

2. Artur Barciś apeluje do wszystkich Polaków. "Czy was wszystkich" (WIDEO)

3. TVN pilnie ostrzega Polaków, będzie niebezpiecznie. Prawie cała Polska objęta alertami I i II stopnia

Do podobnego zdarzenia doszło niedawno w innym indyjskim hotelu. Pożar wybuchł w prywatnej klinice w Navrangpurze w stanie Gudźarat na zachodzie kraju, dysponującej 50 łóżkami. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosło 8 osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wydają nam zalecenia
  2. Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor
  5. "Kuchenne Rewolucje" nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News