Ulubienica widzów Polsatu miała poważny wypadek, trafiła do szpitala. Pojawił się ważny apel do fanów

Ulubienica widzów Polsatu miała poważny wypadek, trafiła do szpitala. Pojawił się ważny apel do fanów Źródło: .

Gwiazda telewizji Polsat miała poważny wypadek, który ostatecznie doprowadził do tego, że wylądowała w szpitalu. O wszystkim poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych i przekazała swoim fanom ważne ostrzeżenie. Każdy powinien wziąć sobie do serca jej słowa.

Polsat już niedługo rozpocznie swoją najnowszą edycję programu "Taniec z gwiazdami", a teraz dowiadujemy się o wypadku jednej z gwiazd tego show. Chodzi dokładniej o Iwonę Cichosz, która podbiła serca widzów podczas 7. edycji tanecznego show, w której udało jej się zająć 2. miejsce u boku Stefano Terrazzino.

Cichosz mimo tego, że jest osobą niesłyszącą, w żadnym stopniu nie odstawała od innych uczestników show, a dzięki programowi Miss Świata Głuchych 2016 zyskała niemałe grono fanów, którzy zaczęli na bieżąco śledzić jej profile w mediach społecznościowych. Tam też znalazła się informacja o wypadku, któremu uległa zaledwie kilka dni temu.

Gwiazda telewizji Polsat miała wypadek

Do wszystkiego doszło wieczorem, kiedy gwiazda wracała wraz ze swoim ukochanym do domu, używając coraz bardziej popularnych hulajnóg elektrycznych. W pewnym momencie Iwona Cichosz straciła panowanie nad pojazdem i wywróciła się. Chcąc osłonić resztę swojego ciała, wystawiła swoją lewą rękę, która ucierpiała podczas samego upadku. Niezbędna okazała się wizyta w szpitalu.

 - A do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem. Wzięliśmy oboje hulajnogi elektryczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię, by uchronić resztę ciała - pisze Iwona Cichosz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda spędziła w szpitalu łącznie ponad dwie godziny i podczas badania okazało się, że kość jej przedramienia jest pęknięta, przez co potrzebne było unieruchomienie. Teraz nie może sama poradzić sobie z wieloma codziennymi sytuacjami, które w normalnych warunkach nie stanowiłyby dla nikogo żadnego problemu.

Na szczęście Iwona Cichosz może liczyć na swojego ukochanego, który dba o nią najlepiej, jak tylko potrafi i pomaga na każdym kroku. Jednocześnie gwiazda telewizji Polsat ostrzega swoich fanów, ponieważ ona sama słyszy o coraz większej ilości wypadków na hulajnogach elektrycznych. Sama zarzeka się, że już nigdy nie wsiądzie na taką maszynę.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu

2.Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

 - Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę, uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam - czytamy.

Polsat fot. instagram.com/iwonacichosz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono nagranie Królowej Elżbiety II sprzed lat. Nie zachowuje się na nim jak KRÓLOWA. Szok
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News