14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu

14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu Źródło: flickr/coffee_danube_still_life_photography/

Polsat podał informacje na temat zdarzenia, które wprawia w osłupienie. Jak możemy się dowiedzieć, aż 14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Rozpoczęło się już śledztwo, a wstępne informacje są naprawdę zaskakujące.

Polsat przekazał wstrząsające wiadomości, które dla wielu osób mogą brzmieć wręcz nieprawdopodobnie. Z informacji wynika, że jedna z osób poczęstowała kolejne chlebem, a niedługo później 14 z nich zmarło. Śledztwo trwa, lecz wstępne informacje są naprawdę zaskakujące. 

Śmierć po zjedzeniu pieczywa. Polsat podaje szokujące informacje 

Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w Tadżykistanie. 128 więźniów przewożono wówczas z północnego obwodu sogdyjskiego do więzień w południowej części kraju.  

- Podczas transportu jeden z więźniów podzielił się trzema bochenkami chleba z 15 więźniami - czytamy w oświadczeniu resortu sprawiedliwości. 

Po zaledwie 30 minutach, każdy z więźniów, który zjadł uprzednio pieczywo, zaczął czuć się coraz gorzej. Początkowo pojawiły się zawroty głowy, następnie wystąpiły duszności oraz wymioty. Z każdą minutą ich stan zdrowia pogarszał się, aż w końcu gdy dotarli do Duszanbe, ich stan był krytyczny. Lekarze rozpoczęli akcję ratunkową, jednak zdołali uratować zaledwie dwóch z 16 mężczyzn. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa 

Miejscowa prokuratura niezwłocznie rozpoczęła śledztwo. Specjaliści badają, co mogło być dokładną przyczyną śmierci. Niewykluczone, że pieczywo zawierało w sobie trujące substancje, co zostało celowo podane więźniom. Wciąż jednak nie pojawia się zbyt wiele informacji na ten temat - pojawiają się sugestie, że wszystko mogło mieć związek z tym, że produkt był po prostu przeterminowany. 

Wiadomo jednak, że 19 maja w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze w Wahdat doszło do wielkiego buntu więźniów. W wyniku zamieszek śmierć poniosło trzech strażników i aż 29 osadzonych. Sprawa była wówczas naprawdę poważna, jednak dżihadystyczna organizacja Państwo Islamskie niemalże od razu wzięła na siebie odpowiedzialność za całe zdarzenie. Być może sytuacja z chlebem, który wywołał śmierć, była kolejnym swego rodzaju buntem. W przeciągu kilku najbliższych dni, najprawdopodobniej pojawią się nowe informacje w sprawie, które ukażą, co dokładnie wydarzyło się tego dnia.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze 

Źródło: polsatnews 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News