Polsat informuje o żałobie w polskiej policji. Nie żyje zasłużony funkcjonariusz, nagła, tragiczna śmierć

Polsat informuje o żałobie w polskiej policji. Nie żyje zasłużony funkcjonariusz, nagła, tragiczna śmierć Źródło: pikio.pl

Polsat podał informację o ogłoszeniu żałoby w polskiej policji. W tragicznych okolicznościach zginął polski policjant, pełniący ważną funkcję. MSWiA składa kondolencje.

Polsat poinformował o tragicznej śmierci policjanta pełniącego funkcję komendanta powiatowego. W polskich służbach panuje żałoba, kondolencje złożyli przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz komendant główny Jarosław Szymczyk.

Polsat informuje o tragicznej śmierci zasłużonego policjanta

Komendant powiatowy komisariatu policji w śląskim Mikołowie zginął w tragicznym wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w Wełninie, w województwie świętokrzyskim. Kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo na jadącym na motocyklu policjancie Krzysztofie Skowronie. Ratownicy medyczni próbowali ratować życie komendanta, niestety, bez skutku.

Rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Mariusz Ciarka wystosował komunikat na temat tragicznej śmierci funkcjonariusza. Powiedział w nim, że Krzysztof Skowron zawsze dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków i był lubiany przez swoich podwładnych. Rzecznik przestrzegł także kierowców, aby uważali na drodze, bo w wyniku lekkomyślnego zachowania doszło do tragedii.

Kondolencje dla rodziny policjanta ze strony oficjeli

- Ze smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość o tragicznej śmierci nadkomisarza Krzysztofa Skowrona-Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie. Rodzinie oraz najbliższym składam wyrazy współczucia w tych niezwykle trudnych chwilach - napisała na swoim Twitterze Elżbieta Witek, szefowa MSWiA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do kondolencji dołączył się także komendant główny policji. Jego oświadczenie zostało opublikowane na Twitterze.

- Kolejna przykra dla nas wiadomość. W wypadku drogowym zginął nadkom. Krzysztof Skowron - komendant powiatowy Policji w Mikołowie. Rodzinie i bliskim kondolencje w imieniu własnym oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk - poinformował oficjalny profil "Polska Policja".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News