W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie

W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie Źródło: Pikio.pl

Polsat poinformował o tragicznym wypadku w wesołym miasteczku. To miał być dzień pełen radości i przyjemności dla dzieci i ich rodziców. Skończyło się krzykiem, płaczem i bólem. Najcięższe obrażenia odniosła 13-letnia dziewczynka, która walczy o życie.

Polsat, powołując się lokalne media, poinformował o tragicznym w skutkach wypadku na karuzeli w wesołym miasteczku. Z beztroskiej zabawy i wspólnego czasu rodziców z dziećmi pozostały jedynie wspomnienia, doszło bowiem do tragedii. Nastolatka na pewno nie spodziewała się, że tego dnia przyjdzie igrać jej z życiem, a zdrowie zostanie mocno nadszarpnięte.

Polsat: 28 osób zostało rannych w sobotnim wypadku karuzeli

Sytuacja miała miejsce w San Jose de la Rinconada, miasteczku niedaleko Sevilli, jednym z większych miast na południu Hiszpanii. Wolna sobota pełna słońca sprzyjała beztroskiej rozrywce na festynie. Dziesiątki dzieci korzystało z maszyn wystawionych w wesołym miasteczku. Największą popularnością cieszyła się feralna karuzela.

Nagle dało się słyszeć trzask i dźwięk upadającego metalu. Nikt nie spodziewał się, że karuzela, na której znajdowało się co najmniej kilkanaście osób, rozpadnie się. Obracająca się część maszyny runęła na ziemię, a wraz z nią ludzie, którzy byli do niej przymocowani. Lokalne media podały, że rannych zostało 28 osób.

13-latka najbardziej poszkodowana. Walczy o życie w szpitalu

Najciężej ranną osobą była 13-latka, która natychmiast została przewieziona do szpitala. Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Są przy niej rodzice i jest pod opieką najlepszych lekarzy. Jej opiekunowie na pewno będą się starali o wysokie odszkodowanie za poniesioną krzywdę. Wstępnie wiadomo już, co było przyczyną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawiódł system elektryczny. Lokalne władze za to utrzymują, że miała wszelkie zezwolenia, a jej stan techniczny był bez zarzutu. Burmistrz miasteczka zadecydował o natychmiastowym zakończeniu imprezy, a policja wszczęła już dochodzenie, by dowieść co mogło się stać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News