Polsat - decyzja w sprawie wyborów
pikio pl
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów

Polsat przekazuje wiadomości z ostatniej chwili. Zgodnie z doniesieniami przekazanymi w ostatnich minutach, podjęta została kluczowa kwestia w sprawie wyborów prezydenckich. Telewizja Polsat przekazała wszelkie szczegóły. Czy tak zostanie rozwiązana sprawa wyborów?

Polsat podzielił się z Polakami decyzjami, które miały zapaść w sprawie nadchodzących wyborów prezydenckich. Nieoficjalnych wiadomości w tej sprawie pojawia się wiele od kilku dni. Możliwe, że wiadomości, którym dziś podzieliła się stacja Polsat, wejdą w życie. Zgodnie z nimi zapadły dziś kluczowe decyzje odnośnie do wyborów.

Księżna DianaJasnowidzka twierdzi, że rozmawia z księżną Dianą. Przekazała dramatyczny apel w sprawie Harry'egoCzytaj dalej

Polsat: znane są szczegóły dotyczące wyborów

Wybory prezydenckie stały się jednym z najważniejszych tematów, które dziś pojawiają się w mediach. Zgodnie z kalendarzem wyborczym Polacy mieli głosować już w niedzielę. Jednak wiadomo, że jutro wybory się nie odbędą. Polacy wciąż z niecierpliwością czekają na wiadomość, kiedy i w jakiej formie zostanie przeprowadzone głosowanie.

Okazuje się, że Polsat poznał szczegóły dotyczące tych najważniejszych kwestii. Temat wyborów zgodnie z doniesieniami dziennikarzy Polsat miał być przedmiotem spotkania, które odbyło się dzisiaj w siedzibie PiS w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej. To właśnie podczas dzisiejszego spotkania została podjęta kluczowa decyzja.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele polskiego rządu z partii PiS oraz Porozumienia. Wśród uczestników pojawili się Elżbieta Witek, Mateusz Morawiecki, Jarosław Gowin, Jacek Sasin, Jadwiga Emilewicz, Mariusz Błaszczak, Ryszard Terlecki oraz Stanisław Karczewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Włosy8 poważnych błędów, które popełnia większość kobiet. Unikaj ich, by mieć piękne i zdrowe włosyCzytaj dalej

Polsat przekazuje, że niemożliwe jest, by wybory odbyły się w maju

Jedną z osób, które uczestniczyły na dzisiejszym spotkaniu była Jadwiga Emilewicz, wicepremier i minister rozwoju. To właśnie Emilewicz, zgodnie z informacjami przekazanymi przez Polsat, miała przekonać Jarosława Kaczyńskiego, że przeprowadzenie wyborów w maju jest niemożliwe.

Dzisiaj grzeje:

1. Nieoficjalne: Morawiecki nie będzie dłużej premierem? Pojawiło się nazwisko możliwego następcy
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Wciąż nie pojawiła się oficjalna wiadomość, kiedy odbędą się wybory prezydenckie. Wszelkie informacje, które pojawiają się w mediach, są jedynie nieoficjalne. Dziś o godzinie 20 miało zostać wyemitowane orędzie marszałek Elżbiety Witek, jednak ostatecznie do tego nie doszło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Oczarowała widzów "Mam Talent" mając 9 lat. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
  4. Nadchodzą duże zmiany w handlu. Zła wiadomość dla najstarszych klientów
  5. Po latach odkrył kto jest jego ojcem. Gdy poznał prawdę, mroczny sekret wyszedł na jaw, ma 60 rodzeństwa
  6. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News