Co się dzieje z Kasią z "13 Posterunku"? Ujawniła, gdzie mieszka z mężem

Co się dzieje z Kasią z "13 Posterunku"? Ujawniła, gdzie mieszka z mężem Źródło: Screen/Youtube/flesz news

Polsat ma na swoim koncie kilka kultowych seriali, które utkwiły w pamięci polaków do dzisiejszego dnia. Jednym z nich jest "13 Posterunek", który bawił nas prawie 20 lat temu. Jedną z kluczowych postaci była Kasia, grana przez Aleksandrę Woźniak-Miszewską. Aktorka po latach milczenia zdradziła nieco szczegółów ze swojego życia.

Polsat emitował "13 posterunek" już prawie dwie dekady temu. Wszyscy zapewne pamiętają role Cezarego Pazury, Marka Perepeczki czy Piotra Zelta, ale poza tym jedną z kobiet w składzie aktorskim tego serialu była Aleksandra Woźniak-Miszewska. Urocza starsza posterunkowa Kasia zdobyła serca widzów. Jednak po tej roli słuch o aktorce zaginął. Teraz kobieta ujawniła kilka faktów ze swojego życia.

 

Kasia z "13 posterunku"

Aleksandra Woźniak-Miszewska od zawsze była kojarzona jako Kasia z "13 posterunku" - serialu emitowanego przed 20 laty w telewizji Polsat. Została zaszufladkowana przez widzów, jednak jak sama mówi, zdążyła do tego przywyknąć. Mimo wszystko uważa jest to dość smutne, że z jej 27-letniej pracy jako aktorka, widzowie kojarzą ją przede wszystkim z tą rolą. W rozmowie z faktem Aleksandra Woźniak - Miszewska opowiada, jak obecnie wygląda jej życie. 

Czasami jedna rola aktora może go zaszufladkować i być mu przypisywana przez całe życie. Tak też stało się w przypadku Kasi z "13 posterunku". Aktorka w rozmowie z faktem odpowiedziała na pytanie, czy jej udział w sitcomie Polsatu zaważył na jej dalszą zawodową karierę: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że tak. Ale pamiętajmy, że tzw. kariera to złożony proces, uwarunkowany wieloma czynnikami, takimi jak zapotrzebowanie na daną aktorkę, jej forma i dostępność, to z kim jest związana itd. Natomiast niewątpliwie „posterunek” zarówno dał mi wiele np. popularność jak i odebrał. Przez zaszufladkowanie nie dostawałam tylu różnorodnych propozycji ról, które bym mogła otrzymać - mówi w rozmowie z "Faktem" Aleksandra Woźniak-Miszewska.

Aktorka aktualnie odkryła nową pasję, której poświęca się w całości. Kończy studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS oraz pisze pracę magisterską. Na początku była pełna obaw, czy poradzi sobie w tym zawodzie, jednak po odbyciu praktyk na oddziale psychiatrycznym wie, że to jest to, co chce robić - pomagać ludziom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Obecnie aktorka mieszka w Gdańsku, do którego przeprowadziła się ze względu na stałą pracę swojego męża. Dojeżdża do Warszawy na zdjęcia do serialu "Klan", a także opiekuje się swoimi nastoletnimi córkami. Obecnie aktorka marzy o otwarciu własnej kliniki psychologicznej, ale jednocześnie nie chce na stałe rezygnować z aktorstwa. Jak stwierdziła, jeżeli nadarzy się okazja na zagranie ciekawej roli, to rozważy taką opcję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu