Zadał kobiecie 60 ciosów nożem. Polsat przekazal informacje o tragedii na południu Polski

Zadał kobiecie 60 ciosów nożem. Polsat przekazal informacje o tragedii na południu Polski Źródło: Pikio.pl

Polsat poinformował o przerażającym zdarzeniu, do którego doszło na południu Polski. Mężczyzna zaatakował swoją ukochaną zadając jej śmiertelne ciosy. Choć kobieta próbowała uciec, niestety nie była w stanie odeprzeć ataku. Ostatecznie zginęła od kilkudziesięciu ciosów nożem.

Polsat donosi o sytuacji, do której doszło wczoraj na południu Polski. Wszystko działo się w Breźnicy w pow. wadowickim. Marek Ś. wrócił po pracy do domu, a następnie pokłócił się z ukochaną. W wyniku awantury chwycił za nóż, a następnie zadał partnerce kilkadziesiąt ciosów ostrym narzędziem. Szczegóły zdarzenia są przerażające, a dzisiaj informują o nim wszystkie media.

Polsat informuje o tragedii z Brzeźnicy. Zatrzymano Marka Ś.

Marek Ś., jak podają media, prawdopodobnie był pijany, gdy rzucił się na swoją partnerkę z ostrym narzędziem w ręku. Nie wiadomo, co było przyczyną jego nadzwyczaj brutalnego zachowania. Ustalono, że w trakcie rodzinnej kłótni chwycił za nóż, a następnie zadał swojej ukochanej wiele ciosów.

Serwis "NTO" dotarł do informacji, które wskazują, że pchnął partnerkę nożem aż 60 razy, a ślady pozostawił niemal na całym jej ciele. Ugodził ją m.in. w plecy, brzuch, uda, szyję i kark. W pewnym momencie kobieta, choć cała we krwi, próbowała się ratować. Uciekając zostawiła ślady zarówno w domu, jak i na podwórku. Mężczyzna gonił ją jednak, a życie ostatecznie odebrał jej prawdopodobnie przed domem.

Chwilę po zadaniu jej śmiertelnych ciosów mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Sąsiedzi widzieli, jak cały we krwi podróżuje po wsi. W międzyczasie do leżącej przed domem matki podbiegł jej syn, który przez cały czas był w domu w trakcie awantury. Powiadomił pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Niestety, ratownicy nie byli jej już w stanie pomóc. Funkcjonariusze, którzy także przybyli na miejsce, udali się w pogoń za mężczyzną. Udało im się złapać nożownika, bowiem pijany zasnął w jednym z lasów nieopodal wsi. Złapano go w trakcie przygotowanej obławy.

Teraz od decyzji sądu w Prudniku zależy dalszy los Marka Ś., który tymczasowo został aresztowany i jest podejrzewany o popełnienie zbrodni.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile
  5. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta
  6. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

Źródło: Polsat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu