Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat Źródło: .

Polsat dał mu rozpoznawalność na całą Polskę, media obiegły smutne informacje o śmierci mężczyzny.

Polsat był jego trampoliną do sławy, dzięki stacji stał się rozpoznawalny i uwielbiany w całym kraju. Polscy widzowie są wstrząśnięci, media obiegła właśnie informacja o nagłej śmierci mężczyzny. Miał zaledwie 47 lat.

Polsat dał mu popularność

Carmelo Cestaro był uczestnikiem polskiej wersji programu "Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia", który emitowano antenie stacji Polsat. Mężczyzna brał udział w pierwszej edycji show. O śmierci kucharza poinformowała za pomocą mediów społecznościowych inna uczestniczka programu, Sylwia Biały. Kobieta opublikowała na Facebooku niezwykle wzruszający post.

- Carmelo Spoczywaj w Pokoju. 5.06.1973r. - 3.02.2020 r. Brakuje słów. Zdecydowanie za szybko. Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią - będzie Nam Ciebie Marianku brakowało- napisała Sylwia Biały w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmarł Carmelo Cestaro, znany z Polskiej wersji programu "Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia". Uwielbiany kucharz odszedł nagle

Choć mężczyzna nie zwyciężył w kulinarnym show, dał się poznać całej Polsce jako sympatyczny i niezwykle utalentowany kucharz. Również współuczestnicy programu wspominają go bardzo ciepło. Ostatecznie zajął w programie 11 miejsce, ale dzięki swoim niezwykłym pomysłom na długo pozostał w pamięci widzów. Zmarł mając zaledwie 47 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Policja błaga o pomoc, szukają dwóch mężczyzn. Dopuścili się karygodnego czynu w samym sercu polskiego miasta

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

 

Kucharz zmarł w pierwszy poniedziałek lutego 2020 roku. Przyczyny śmierci Carmelo Cestaro do tej pory nie są znane, w mediach krąży informacja, że zgon nastąpił nagle. Fani kucharza są wstrząśnięci tą smutną informacją, nikt nie spodziewał się tak gwałtownej śmierci mężczyzny. Do rodziny i najbliższych mężczyzny napływają kondolencje i słowa wsparcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków musi płacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News