Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie

Nie żyje gwiazda Polsatu. Jej mąż przerywa milczenie Źródło: .

Widzowie stacji Polsat zalali się łzami, kiedy dowiedzieli się o śmierci młodej gwiazdy. Kobieta miała przed sobą jeszcze tyle planów - nie zdążyła wszystkich zrealizować. Osierociła ukochaną córkę, teraz jej mąż postanowił przerwać długie milczenie.

Polsat złożył kondolencje rodzinie zmarłej gwiazdy. Widzowie uszanowali jej śmierć, jednak wiele osób czekało na oświadczenie, jakieś słowo od rodziny. Doczekali się - mąż młodej kobiety zamieścił wpis, który wyciska łzy z oczu.

Mąż pożegnał ją niesamowicie wzruszającymi słowami

Widzowie show Polsatu niedawno zalali się łzami. Okazało się, że jedna z uczestniczek zmarła kilka miesięcy po swoim ślubie. Stacja Polsat, producent programu "Cztery wesela", postanowiła wydać oświadczenie, lecz rodzina do tej pory milczała. Dopiero mąż zmarłej kobiety zdecydował się napisać coś po jej śmierci. Na sam początek napisał: "Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak długo Twego dotyku nie czuję. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas, lecz wiem, że to się nie uda...". Jego ukochana Ola chorowała na nowotwór. Jednak to nie koniec pożegnania.

- Bądź przy niej zawsze... W zdrowiu, w chorobie, w szczęściu i niepowodzeniu. Bądź wtedy, kiedy już nie będzie tak piękna, smukła i gładka. Bądź kiedy płacze, kiedy cierpi i kiedy szuka swojej drogi. Bądź, kiedy wątpi i kiedy zadaje pytania. Bądź wtedy, kiedy młodość z niej uleci, kiedy się zgarbi, pomarszczy i skurczy na starość. Bądź przy niej, by chwycić ją zawsze, kiedy grozi jej upadek... Bądź przy niej zawsze... jeśli jesteś prawdziwym facetem, a nie tylko kimś, kto zakłada co rano portki na tyłek... - napisał na swoim prywatnym profilu mąż zmarłej Oli. Ten wpis poruszył wszystkich do cna. Widać tu niezwykły szacunek i wsparcie.

Była gwiazdą stacji Polsat. Widzowie pokochali ją za uśmiech, chęć do walki i niesamowitą miłość do rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ola brała udział w nowym show Polsatu, "Cztery wesela". Pojawiła się w 6. odcinku, gdzie wraz z trzema innymi pannami młodymi oceniały nawzajem swoje śluby. Okazało się, że Ola od dawna toczyła walkę z nowotworem, wykryto go jeszcze kiedy kobieta była w ciąży. Mama i córka czuły się dobrze, chemioterapia dawała pozytywne rokowania, jednak w jednej chwili wszystko runęło jak domek z kart.

Dzisiaj grzeje: 1. Co łączyło Annę Przybylską i Zenka Martyniuka? Ujawniono zdumiewające zdjęcie sprzed lat
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Ola zdążyła wziąć ślub ze swoim ukochanym narzeczonym, który był dla niej najważniejszy na świecie. Uroczystość odbyła się w takim klimacie, jakim chciała - bajkowym, w stylu boho, gdzie podstawą były kwiaty, girlandy i łapacze snów.

- Na nowo odkryłam i pokochałam swojego narzeczonego Arka. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji - opowiadała w programie Ola.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania krwi mogą dać wiele informacji na temat naszego zdrowia. Warto wiedzieć, jak je interpretować.
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News