180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu Źródło: .

Polsat podaje najnowsze wiadomości związane z katastrofą lotniczą. Na pokładzie samolotu było 180 osób, nikt nie przeżył.

Polsat przekazuje na bieżąco najnowsze wiadomości związane z katastrofą lotniczą ukraińskich linii lotniczych, który dzisiaj nad ranem rozbił się. Informacje są przerażające, na pokładzie samolotu znajdowało się 180 osób i nikt nie przeżył. 

Polsat przekazuje najnowsze wiadomości na temat katastrofy lotniczej 

- Po starcie z lotniska Imama Chomeiniego samolot spadł na ziemię pomiędzy miejscowościami Parand i Szahriar - przekazał rzecznik agencji lotnictwa cywilnego Reza Dżafarzadeh. 

W środę nad ranem samolot ukraińskich linii lotniczych UIA wystartował z lotniska w Teheranie. Tuż po starcie z lotniska Teheran-Imam Khomeini w Iranie samolot się rozbił i stanął w płomieniach. Zgodnie z danymi, które podaje ukraińska władza, na pokładzie znajdowało się 176 osób. Wśród osób, które przebywały na pokładzie, byli pasażerowie oraz pracownicy ukraińskich linii lotniczych. 

- Na razie sprawdzamy liczbę obywateli Ukrainy, którzy znajdowali się na pokładzie. Według wstępnych danych zarejestrowanych było 167 pasażerów oraz dziewięciu członków załogi - wydał oficjalne oświadczenie premier Ukrainy. 

Póki co nie ma wiadomości, jakiej narodowości byli pasażerowie znajdujący się na pokładzie ukraińskich linii lotniczych. Nie wiadomo, czy byli wśród nich Polacy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z informacjami, które przekazała telewizja Polsat, nieznane są przyczyny katastrofy lotniczej. Na miejscu już pracują śledczy, którzy będą starali się ustalić, jak doszło do rozbicia samolotu ukraińskich linii lotniczych. 

Polsat cytuje prezydenta Ukrainy

W sieci pojawiły się kondolencje, które przekazał w mediach społecznościowym prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

- Straszne wiadomości z Bliskiego Wschodu. Dziś rano po starcie z międzynarodowego portu lotniczego Teheran-Imam Khomeini rozbił się samolot Międzynarodowych Linii Lotniczych (UIA) Ukrainy, który spadł na ziemię niedaleko od lotniska. Według wstępnych informacji wszyscy pasażerowie oraz członkowie załogi zginęli - napisał prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

źródło: polsat news 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News