Polsat, skażona woda
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 7 Października 2020

Woda jest skażona, sytuacja jest coraz gorsza. Dziennikarze Polsatu ujawnili całą prawdę, niewiarygodne

Polsat ujawnił porażające informacje. Z dnia na dzień sytuacja staje się coraz bardziej poważna, zbulwersowani mieszkańcy czują się bezradni. Doszło nawet do skażenia wody.

Wiadomości przekazywane przez Polsat zwyczajnie nie mieszczą się w głowie. Okazuje się, że mimo wielu podjętych prób interwencji, sytuacja nadal jest dramatyczna. Lokalna społeczność ma już tego dość.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Jest coraz gorzej, doszło do skażenia wody. Polsat ujawnił zatrważającą prawdę

Polsat News donosi o dramatycznej sytuacji na Mazowszu, gdzie wciąż zakopywane są śmieci. Okazuje się, że próbowano je ukrywać m.in. pod gruzem. Takie zachowanie, niestety, prowadzi do okropnego smrodu, który roznosi się po okolicy, do zatruwania terenów i wód gruntowych. Z informacji przekazywanych przez Polsat wynika, że urzędnicy próbowali reagować, ale bezskutecznie.

- Tu był bardzo dobry klimat, mikroklimat. A w tej chwili tego nie ma. Ogromny smród unosił się na tym terenie. Nie można było otworzyć okna ani drzwi, bo człowiek się dusił. Z oczyszczalni ścieków tak nie daje, jak z tych kopalni, co są już zakopane – relacjonują dla "Interwencji" Anna i Stanisław Olszewscy, mieszkańcy Olszewic.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Z kolei sołtys Olszewic, Marianna Śledziewska, jasno mówi o tym, że jest to "degradacja wód, degradacja środowiska, okolicznych miejsc, lasów". Polsat News donosi również, że właścicieli wyrobisk w okolicach Kałuszyna jest wielu. Reporterom serwisu udało się nawet spotkać jednego z nich, pana Jana M., któremu prokuratura i sąd udowodniły nielegalne składowanie śmieci, ale wyrok jest nieprawomocny. Mężczyzna odmówił jednak udzielenia jakiegokolwiek komentarza. Głos natomiast zabrał burmistrz miejscowości, Arkadiusz Czyżewski.

- Mam sygnały od mieszkańców, że ten proceder trwa. Może nie w sposób dzienny, ale zgłaszają do mnie mieszkańcy, że tam się pojawiały jakieś ciężarówki w nocy. A nikt sobie raczej przejażdżek po pustkowiach ciężarówkami nie robi? - mówił dla "Interwencji".

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Koniec poszukiwań, nagła wiadomość w sprawie zaginionego Kordianka. Cała Polska wstrzymała oddech

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Z kolei mieszkanka Olszewic, pani Anna, wyjaśnia w rozmowie z Polsatem, że sanepid i samorząd wiedzą o procederze, ale nikt nie podejmuje żadnych działań. Mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni. Jak twierdzą, sytuacja już jest poważna, a może być jeszcze gorzej, jeżeli nie zostaną podjęte właściwe działania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorki miały dostać dodatek do emerytury, ale czeka je nowy podatek. Fatalne wiadomości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Rewolucyjne "kotletopierogi". Stukrotnie lepsze niż schabowe, mielone i pierogi

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News