Edwarda kochały miliony Polaków. Polsat przekazuje wstrząsające wyniki sekcji zwłok od jego właścicielki

Edwarda kochały miliony Polaków. Polsat przekazuje wstrząsające wyniki sekcji zwłok od jego właścicielki Źródło: fot. pixabay.com/Emilia_Baczynska

Polsat przekazał właśnie wstrząsające wyniki zwłok Edwarda, którego kochały miliony Polaków. Do tej pory uważano, że zginął na skutek uduszenia. Teraz już wiemy, że było zupełnie inaczej.

Polsat na łamach swojego portalu internetowego przedstawił dokładne wyniki sekcji zwłok, które przeprowadzono na zlecenie właścicielki Edwarda. Szop był udomowiony i bardzo przyjazny wobec ludzi, przez co brał udział w licznych spotkaniach z dziećmi, a także pojawiał się na wielu imprezach. Bez wątpienia Edward stał się prawdziwą gwiazdą w Olsztynie, jak i całym polskim Internecie, ponieważ w mediach społecznościowych miał swoje profile, gdzie jego fani mogli na bieżąco dowiadywać się co u niego słychać.

Niestety w czerwcu dowiedzieliśmy się o śmierci przyjaznego futrzaka, która wstrząsnęła milionami internautów. Teraz jego właścicielka ujawniła prawdziwą przyczynę śmierci Edwarda, a także zapowiedziała, że nie odpuści, dopóki winni nie odpowiedzą za swoje czyny. 

Polsat ujawnił, co było przyczyną śmierci Edwarda

8 czerwca w godzinach wieczornych Edward wymknął się ze swojego domu i udał na przechadzkę po Olsztynie. Według ustaleń zawędrował do domku wynajmowanego przez wczasowiczów, gdzie wypoczywali wraz ze swoimi dziećmi, a także psem. Wedle ich wersji szop miał nie reagować na próby przepłoszenia go, a dodatkowo straszył dzieci.

Przez to dorośli zadecydowali o zamknięciu go w zakopanej nieopodal beczce. Następnie przykryli go wiekiem, które szczelnie przylegało do pojemnika, co miało rzekomo doprowadzić do śmierci Edwarda. Jednak sekcja zwłok zwierzaka wykazała coś zupełnie innego. Okazuje się, że Edward zginął przez obrażenia zadane mu przez człowieka - ślady, jakie znaleziono w jego ciele, wskazują na to, że był wielokrotnie uderzany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas badania wykryto między innymi rozległe wylewy krwi w tkance podskórnej w tylnej części głowy, okolicach żeber oraz w płucach, skrzepy krwi w komorach serca, przekrwienie mózgu, wątroby i spojówek. Wszystko to wskazuje na to, że Edward przed swoją śmiercią potwornie cierpiał wbrew temu, co mówili wczasowicze.

Jego właścicielka w swoim wpisie na Facebooku, gdzie poinformowała o wszystkim, zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby sprawcę spotkała odpowiednia kara.

 - Podobno wsadzili go tylko do beczki, a ja chciałam im uwierzyć. Obiecuję Ci Edward, że nie spocznę, dopóki nie wymierzę sprawiedliwości za Twoją śmierć - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  2. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News