Jedna z największych gwiazd Polsatu ma remisję raka. Podjęła decyzję, która zaskoczy wielu

Jedna z największych gwiazd Polsatu ma remisję raka. Podjęła decyzję, która zaskoczy wielu Źródło: Instagram/joanna__gorska

Polsat od jakiegoś czasu musiał poważnie martwić się o swoją gwiazdę. Wykryto u niej nowotwór i wszystko wskazywało na to, że będzie musiała stoczyć ciężką walkę. Teraz lekarze stwierdzili u niej remisję, w związku czym podjęła ważną decyzję.

Polsat od dawna martwi się o jedną ze swoich najbardziej lubianych gwiazd. Wykrycie poważnej choroby zmieniło całe jej życie. W trakcie badań okazało się, że ma wyjątkowego pecha, bo natrafiła na niezwykle trudny do wyleczenia nowotwór, złośliwy w 95%. Po ciężkiej walce dziennikarki lekarze wydali diagnozę - remisja. W związku z tym gwiazda Polsatu podjęła ważną decyzję.

Polsat będzie zaskoczony decyzją pracowniczki

Joanna Górska, dziennikarka stacji Polsat, pochwaliła się na Instagramie ważnym wydarzeniem ze swojego życia. Zrobiła sobie tatuaż, który będzie symbolizował dla niej walkę, którą stoczyła z ciężką chorobą. Tekst na tatuażu głosi "On silny, ja silniejsza". Górska wytłumaczyła na Instagramie genezę tej sentencji.

- To było pierwsze co pomyślałam, kiedy poznałam „dziada”, kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności... A lekarze powtarzali „zła biologia”. On silny, ja silniejsza - ta myśl zostanie ze mną na zawsze ... i teraz już dotyczy wszystkich prozaicznych trudności (wszyscy takie mamy), jakie spotykam na swojej drodze - napisała w poście z zamieszczonym zdjęciem.

Internauci gratulują dziennikarce decyzji i życzą powodzenia w dalszej walce - remisja nie oznacza, że gwiazda jest jeszcze w pełni zdrowa.

- Podziwiam takich ludzi jak Pani, Pani Joanno. Silnych, pewnych siebie, umiejących walczyć o siebie, o swoje zdrowie - napisał jeden z użytkowników.

- Nawet z tak małego skrawka Pani życia, jak Instagram, zdjęcia, krótkie opisy bije tyle życia, energii i otuchy dla innych, że możemy chyba tylko dziękować, za cudowny przykład - stwierdziła internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka o trudach walki z chorobą. Było ciężko, ale wszystko jest na dobrej drodze

- Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie, tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo. Każdy dzień jest najważniejszy! - napisała na swoim Instagramie Jaonna Górska.

Remisja oznacza dla dziennikarki, że nie ma żadnych objawów choroby, ale nie można stwierdzić również pełnego wyleczenia, gdyż istnieje ryzyko nawrotu choroby.

- Nigdy nie oznajmiłam, że jestem zdrowa i nigdy nie powiedziałam, że wygrałam z rakiem - dodała w swoim wpisie dziennikarka.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  5. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  6. mBank musi wypłacić swoim klientom ogromne pieniądze. Wiadomo, komu się należą

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu