Tragiczny wypadek w Dubaju. Nie żyje 17 osób

Tragiczny wypadek w Dubaju. Nie żyje 17 osób Źródło: Fot. Twitter / Dubai Police

Polsat poinformował o strasznej tragedii, która miała miejsce w Dubaju. Doszło tam do śmiertelnego wypadku, w którego wyniku zginęło 17 osób. Wśród ofiar były osoby o różnych narodowościach.

Polsat podał właśnie do wiadomości informację o wypadku samochodowym, w wyniku którego zmarło 17 osób z 31 wszystkich pasażerów, którzy brali udział w wycieczce. Informacja obiegła cały świat, bowiem wśród pasażerów są nie tylko obywatele Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Polsat informuje o tragedii - nie żyje 17 osób

Na oficjalnym profilu społecznościowym policji w Dubaju poinformowano o tragedii, która miała miejsce w piątek (choć niektóre źródła podają, że w czwartek po południu). W trakcie wycieczki autokarowej turyści z wielu krajów podróżowali z Maskatu do stolicy emiratu. W podróży brało udział 31 pasażerów, którzy nie spodziewali się, że ich podróż zakończy się w tak dramatyczny sposób.

W tym momencie nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do wypadku. Niektóre media podejrzewają, że tragedia mogła wyniknąć z powodu błędu, jaki popełnił kierowca. Trwa w tej sprawie śledztwo. Akcję ratunkową na bieżąco relacjonują świadkowie - w tym dubajska policja. Widać, że do pracy zaangażowano zespoły ratownicze, a także liczne zastępy straży pożarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie ustalono oficjalnie, że spośród martwych osiem osób to Arabowie. Wśród ofiar znajdują się osoby także z trzech innych narodowości. Niewykluczone, że informacje zostaną wkrótce zaktualizowane.

Droga, na której doszło do wypadku, jest nieprzejezdna. Ruch został sparaliżowany, a cała okolica jest aktualnie oblegana przez służby, które pracują nad usunięciem pojazdu z asfaltu. Okolicę zabezpieczają funkcjonariusze, którzy dbają o porządek.

Jak informuje "Khaleej Times" w ten sposób zakończyło się radosne świętowanie pasażerów, którzy byli w trakcie "Id al-Fitr". Z ustaleń serwisu wynika, że wśród obywateli mogli być m.in. Hindusi.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jak dziś wyglądają córki Michała Wiśniewskiego?! Są już nastolatkami, gdy zobaczycie ich zdjęcia... spadniecie z krzesła!
  2. NIE ŻYJE gwiazda "Mam Talent"! HORROR, jej ciało wyłowiono z rzeki!
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Polsat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu